16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tecateto Corona przybył do Monterrey, aby zdać relację z Rayadosem (wideo) – Fox Sports

Tecateto Corona przybył do Monterrey, aby zdać relację z Rayadosem (wideo) – Fox Sports

Jezus Manuel Corona już dotarł monterey Jako piłkarz wygłosił swoje pierwsze przemówienia Plan Przed kolejnym bombardowaniem przez „La Bandillę”. ’TecatetoDziesięć lat później wraca do Królowej Północy po swojej przygodzie na Starym Kontynencie z… Twente, Porto I Sewilla.

Meksykański napastnik zakończył dekadę gry w europejskim futbolu, aby wrócić do swojego „domu” i walczyć o trofea w klubie, w którym się urodził.

Zobacz więcej: „Musisz się dobrze bawić, ale poważnie”: Tano Ortiz o przybyciu Tecateto Corony do Monterrey

Przesłanie zachęty od Tecateto do fanów Rayados

Jezus Manuel Corona W końcu dotarłem do Meksyku, żeby zdać z nią raport monterey Jako piłkarz wygłosił swoje pierwsze przemówienia Plan Po przejściu piłki nożnej w Europie.

„Cześć Rayados, cieszę się, że wróciłem do domu z Monterrey!” – powiedział podekscytowany Tecateto.

Być może zainteresuje Cię: „Corona Tecateto nie jest już dzieckiem, jeśli nie odniesie kontuzji, będzie to dla niego ogromne wzmocnienie”: Rubén Rodriguez z LUP

Całkowita iluzja Tecateto

Jezus Manuel Corona Po przybyciu na miejsce przekazał kilka słów mediom monterey Był szczęśliwy, że wrócił i mógł się z nim bawić Plan Dziesięć lat później.

„Prawda jest bardzo szczęśliwa. Czekałem kilka lat, aby wrócić, bardzo szczęśliwy i podekscytowany. Mogą oczekiwać (od mnie) tego, że spróbuję i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby przywrócić zaufanie, jakim mnie obdarzyli, i mam nadzieję, że będziemy bardzo szczęśliwi; to jest mój dom.
„Wiele rzeczy się zmieniło, jako człowiek i jako piłkarz. Zobaczą kogoś, kto jest bardziej dojrzały i dobry, i mam nadzieję, że stanie się to na boisku, gdzie lubię rozmawiać. Będę kolejnym, który dodam .”

Nie przegap tej okazji: po raz kolejny regulamin gra przeciwko niemu! Puebla grozi utrata 3 punktów z powodu nieprawidłowego ustawienia przeciwko Xolos

READ  Piłkarz Atlas zawieszony na 4 lata za doping; WADA praktycznie kończy karierę - Fox Sports