23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy to był błąd?  Sztuka Lechowskiego Przeciw Ameryce wywołuje dyskusję na temat klasycznego patriotyzmu

Czy to był błąd? Sztuka Lechowskiego Przeciw Ameryce wywołuje dyskusję na temat klasycznego patriotyzmu

Ameryka poszła do Podsumowanie Wielkiego Finału 2024 Po zwycięstwie 1:0 Chivas Na globalnej tablicy wyników. Jednak wyłącznie w celu Klasyczny mecz półfinału krajowegoKontrowersje budziły dwa możliwe błędy zawodników zespołu Orły.

W 60. minucie po dośrodkowaniu Diego Valdez, Igor Lechnowski Ponownie skupił piłkę głową i kolejnym uderzeniem głową w obszarze sześciu jardów. Królowie Izraela Podwyższył na 1:0 i zamknął podanie do prowadzącego Andre Jardine w finale.

Jednak w Rasie Lichnowski Wywołano jeden z dwóch błędów. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wielu użytkowników komentowało, że w celu Igor Przychylać się Chiquit Orozco Aby móc wygrać ten powietrzny pojedynek. On także stał za tą akcją Ramona JuarezaKtóry zepchnął jednego z zawodników od tyłu trzoda.

Ale ani zawodnicy, ani członkowie sztabu technicznego Guadalajara Twierdzili, że są to działania. Również, Sędzia asystent wideo On też nie wtrącił się i mecz toczył się normalnie.

W związku z tym, Felipe Ramos RizzoByły sędzia, obecnie analityk szczególnieZaznaczył, że przy golu nie było błędu Ameryka Podkreślił to Orły Specjalnie stosowane Podsumowanie Wielkiego Finału 2024.

„Nie możemy za bardzo zmienić tego, co wydarzyło się na turnieju. Jednym z istotnych szczegółów jest niska jakość klasyfikacji faulów, których moim zdaniem nie brakuje Lichnowski„, on wskazał Ramos Rizzo w Football Picante.

Dodał: „Arbitraż był równy i nieregularny dla wszystkich. Są chwile, gdy ktoś zostaje poszkodowany, a inni na tym korzystają. Wszyscy o tym wiedzą. Ja w to wierzę”. Ameryka Dotarliśmy do finałowej studni, były błędy na naszą korzyść i błędy przeciwko nam.

Możesz być także zainteresowany: Czy „klątwa” Harry’ego Kane’a jest prawdziwa? Bayern Monachium nie będzie w stanie zdobyć tytułu aż do 2025 roku