23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie przestawaj tracić miłości z lalką Sono Bisque – Kudasai

Nie przestawaj tracić miłości z lalką Sono Bisque – Kudasai

– Nie możesz temu zaprzeczyć.Lalka Sono Basic Wa Koi Wo Soro (Moja przebieranka, kochanie)” to obecnie jedna z największych komedii romantycznych, której ogromny impuls zyskała udana adaptacja anime w 2022 roku, która niestety została opóźniona pomimo oficjalnej obietnicy kontynuacji. Co więcej, pisarz Shinichi Fukuda zwalnia tempo jej publikacji, mimo że dzieło znajduje się obecnie w jednym z najbardziej dramatycznych momentów.

Nie, nikt nie zginął i nie grozi żadne bezpośrednie niebezpieczeństwo. Aktualna historia wprawia czytelników w napięcie, ponieważ relacje między dwoma bohaterami, Wakaną Gojo i Marinem Kitagawą, pogorszyły się do tego stopnia, że ​​są całkowicie zagrożone . Po udanym występie Marina Kitagawy w roli Haniel w serii Divine Mandate Marin otrzymał oficjalną ofertę zostania profesjonalnym cosplayerem za pośrednictwem agencji.

Jednak bardzo wyraźnie widać, że agencja chce zatrudnić ją, a nie Gojo, więc przyjęcie propozycji oznacza nieuchronnie zerwanie ich związku, ponieważ Gojo nie będzie już w stanie szyć dla niej ubrań. Jak dotąd Marin zachowywała temat propozycji dla siebie, ale ostatni rozdział ukazał nieoczekiwany rozwój sytuacji, który bardzo zaniepokoił czytelników.

Dystans między nimi nieznacznie się zwiększył i jasne jest, że oboje cierpią z powodu tej sytuacji. Minęło zaledwie kilka tygodni od Comiketu, wydarzenia rozsławionego przez Marina Kitagawę. Jednakże przygotowania do Hina Doll Festival już się rozpoczęły, więc wspólne działania związane z cosplayem będą musiały zostać wstrzymane na jakiś czas, a może nawet na dłużej, niż planowano.

Ze swojej strony Marin Kitagawa jest w najgorszym stanie emocjonalnym. Można wyczuć jego strategię „nic nie robić i pozwolić czasowi dać odpowiedź”, ale desperacko próbuje przyspieszyć sprawę i powiedzieć Gojo o propozycji.Chociaż nie robi tego ze strachu przed rozwojem sytuacji.

Lalka Sono Basic

Chociaż przygotowania do nadchodzącego festiwalu były doskonałą okazją do ponownego spotkania, Marin pomyślała, że ​​równie dobrze może wykorzystać ten moment, aby powiedzieć Gojo o sytuacji. Jednak szybko zmienił zdanie, bo to zrujnowałoby jedyną chwilę, jaką spędzili razem od jakiegoś czasu.

Lalka Sono Basic

„Muszę udawać uśmiech, czy robię to dobrze?” Powiedziała sobie. A potem przychodzi wielkie odkrycie, które niektórzy już zakładali, ponieważ Jojo mówi, że jego pasja do lalek Hina wynika nie tylko z faktu, że podziwia je za ich urodę, ale także dlatego, że poświęcenie czasu na naukę sztuki pomogło mu uporać się ze śmiercią rodziców w dzieciństwie.

Lalka Sono Basic

Właśnie dlatego słowa Non-chan tak bardzo go w przeszłości zraniły, ponieważ to lalki Hina praktycznie pomogły mu przetrwać tragedię, jaką niewielu mogło sobie wyobrazić. „Chociaż Wa-chan jest chłopcem, dlaczego lubisz lalki? «Jesteś obrzydliwy i nienawidzę cię!»” – takie słowa powtarzała mu Noon-chan, gdy był dzieckiem.

W ten sposób JoJo zdaje się zakładać, że jego związek z Marina zakończy się w momencie zakończenia ich współpracy w zakresie cosplayu. Choć stara się sobie z nią poradzić jak z każdą inną sytuacją w swojej przeszłości, ta wydaje się być najbardziej skomplikowana w jego życiu. Tymczasem to odkrycie sprawia, że ​​Marin widzi, że proszenie go o dalszą pomoc w cosplayu jest tylko przeszkodą w realizacji jego marzenia. Jak mogą znaleźć rozwiązanie, które będzie dla nich satysfakcjonujące?

Gdy związek między tą dwójką wciąż się rozpada, nadchodzi najbardziej nieoczekiwany moment: powrót Non-chana. Ta sama dziewczyna, która w przeszłości obraziła Gojo i nazwała go „obrzydliwym” z powodu jego upodobania do lalek. Jaki jest zamysł autora przywrócenia tej postaci? Chociaż wielu to przeraża, jasne jest, że może to być kluczowy element układanki.

Wielu uzna jednak jego powrót za zbędny Jak zareaguje Marin Kitagawa, gdy zda sobie sprawę, że dziewczyna przed nią to ta, która spowodowała traumę u mężczyzny, którego kocha?

  • Cholera, to ta szczurza dziewczyna z wcześniej. Właśnie wtedy, gdy myślałem, że rozwiążą swoje problemy w tym rozdziale, nadeszło to. Dzięki temu Maren będzie miała odwagę powiedzieć, co czuje.».
  • O nie, dlaczego nie mogą zerwać? Nie ma sensu ciągnąć tego dramatu.».
  • O nie, autorka będzie nadal rozwijać tę mangę, teraz, gdy ukazuje się co miesiąc, i można by pomyśleć, że napisze dłuższe rozdziały, ale nawet tego nie będzie».
  • Czy po tak długim oczekiwaniu dotarliśmy do rozdziału? Jest za krótki».
  • Wow, minęło pięć miesięcy, a ta dwójka nie „rozmawiała”. Teraz autorka przedstawia dziewczynę, która przeżyła traumę Jojo».
  • Mam nadzieję, że ta suka będzie zachętą dla tych dwóch idiotów, żeby w końcu się wydostali.».
  • Być może taki jest zamysł autora. Nie osiągnięto jeszcze dużego postępu, ale jeśli Marine będzie nadal znajdować się w defensywie przed potencjalnym wrogiem, możemy osiągnąć oczekiwany przełom.».
  • Czy to nagły trójkąt miłosny? Jeśli okaże się, że Non-chan przez cały czas kochał się w Gojo, ta manga zamieni się w śmierdzącą bzdurę.».
  • Dlaczego autor czuje potrzebę utrudniania życia JoJo? Chyba będziemy musieli poczekać kolejny miesiąc, aż w końcu znajdziemy rozwiązanie problemu pomiędzy Gojo i Marinem».
  • Cóż, może ta suka pomoże Jojo uświadomić sobie, co czuje do Marina. Nie mogę powstrzymać się od myśli, że Gojo jest zarówno dobrym, jak i złym bohaterem, są chwile, kiedy absolutnie go nienawidzę».
READ  Chavo del 8: Dlaczego profesor Gravales jest dyskryminowany w prawdziwym życiu

fontanna: Świergot