29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cristiano Ronaldo bierze wykrywacz kłamstw i odpowiada, kto jest najlepszym zawodnikiem na świecie

Cristiano Ronaldo bierze wykrywacz kłamstw i odpowiada, kto jest najlepszym zawodnikiem na świecie

Krystiana RonaldoPortugalski piłkarz ZwycięstwoI przeszedł wykrywacz kłamstw, podczas którego wyjawił, kto jest najlepszym zawodnikiem świata, a także odpowiedział, czy zmieni swoje pięć tytułów. Liga Mistrzów uzyskane z Realu Madryt i Manchesteru Unitedl świat.

W ekskluzywnym filmie z marką binancja Aby stworzyć ekskluzywny NFT, były gracz Real Madryt Dostał test, w którym miał odpowiedzieć zgodnie z prawdą na zadane pytania.

– pytali rozmówcy na nagraniu chrześcijanin Na pytanie, czy uważa się za najlepszego strzelca w historii, odpowiedział tak, a wariograf potwierdził jego decyzję.

Na pytanie, czy tak uważa Sir Alexa Fergusona To najlepszy menadżer w historii, L’Isitani odpowiedział, że bardzo trudno odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ pod uwagę należy brać między innymi tytuły i styl gry.

podobnie, Ronaldo Otrzymał jedno z najtrudniejszych pytań, na które musiał odpowiedzieć. Na pytanie, czy zmieniłby swoje pięć tytułów Liga Mistrzów Do światportugalscy Etruskowie milczeli przez kilka sekund, po czym odpowiedzieli przecząco. Nie widać jednak zgody wariografu, gdyż dalsza część filmu ukaże się w ciągu najbliższych dni.

Mogą Cię także zainteresować: Bryan Rodriguez, Sebastian Caceres i Maxi Araujo, którego Bielsa powołał do Urugwaju

READ  Las últimas palabras de Roberto Alvarado en Cruz Azul: „Me enamoré del club”