16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zaproszenia niczym Quiñones do reprezentacji narodowej, dziedzictwo Taty

Zaproszenia niczym Quiñones do reprezentacji narodowej, dziedzictwo Taty

Omar Flores Aldana5 września 2023 o 01:15Czytanie: 3 minuty.

Julian Quinones, dobrze przyjęty przez meksykańską drużynę

Cesar Caballero relacjonuje, jak to było wprowadzić Quinones do trójkolorowego zespołu Republiki Środkowoafrykańskiej.

Formuła zastosowana przez Mateno pozwoliła Meksykowi „połączyć” takie elementy jak Marcelo Flores, Julian Araujo czy Efraín Alvarez.

Meksyk – w tamtym czasie Gerardo „Tata” Martinow poleceniu Reprezentacja MeksykuNormą stało się zapraszanie na treningi zawodników, którzy mają potencjał do gry w reprezentacji Meksykktóry miał ciągłość w epoce Jaimego Lozanoz etui Juliana Quinonesa.

Gerarda Martinojako trener Reprezentacja MeksykuWykorzystano „zaproszenia”, aby przybliżyć do projektu podmioty posiadające podwójne obywatelstwo. W ramach tego systemu możliwe było zabezpieczenie zawodników takich jak m.in Marcelo Floresa, Juliana Araujo, Dawid Ochoa I Efraima Alvareza.

Sposobem było zaproszenie piłkarzy, którzy nie zdecydowali jeszcze, który kraj będą reprezentować. I tak był przekonany Marcelo Floresaktóry miał okazję wyjechać z Kanadą, Juliana AraujoZa Davidem Ochoa i Efrainem Alvarezem, którzy zmienili klub po występach w Stanach Zjednoczonych, podążają także zawodnicy Stars and Stripes.

Julian Quiñones brał udział w szkoleniu trio@miseleccionmx

Wśród niepowodzeń Jonathana Gomezato było sparing przy kilku okazjach Reprezentacja MeksykuI Ricardo Pepektóry został zaproszony, ale odrzucił możliwość trenowania z nim Reprezentacja Meksyku.

Ta strategia jest teraz używana z Juliana Quinonesanapastnik Ameryka Nie uzyskał jeszcze dokumentów naturalizacyjnych i nie zakończył jeszcze zmiany swojego stowarzyszenia z FIFA, ale wyraził chęć działania. Meksyk a nie Kolumbię, kraj jego pochodzenia.

Chęć obrony trzy „Chociaż istniały inne opcje, biorąc pod uwagę niewiele okien, w których można było zaaklimatyzować się w zespole, Jamie i jego sztab trenerski zdecydowali się rozpocząć proces integracji, zarówno na poziomie piłkarskim, jak i ludzkim”. Meksykańska Federacja Piłki Nożnej.

podmiotyW odróżnieniu od zawodników zapraszanych w epoce „Tata MartinoJednak podjął już decyzję i cztery dni w High Performance Center wykorzysta na poznanie projektu Meksykańskie zespoły I przyłącz się do dyscypliny Jaimego Lozano.

Zaproszenia dla graczy, którzy mają potencjał do gry Meksykdziedzictwo, które pozostawił „Nana” Martino.

READ  Meksyk vs. Kostaryka: Możliwy skład Jaime Lozano w ćwierćfinale