23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gladiatorzy odpadli w podwójnym towarzyskim meczu z Polską

Gladiatorzy odpadli w podwójnym towarzyskim meczu z Polską

Reprezentacja narodowa pod wodzą Guillermo Milano zakończyła się remisem składającym się z dwóch porażek z wynikiem 26:27 w pierwszym teście, pierwszym z dwóch skupień, które miały zostać przeprowadzone w Europie w ramach przygotowań do meczu i meczu South-Central Buenos Aires 2024 drugi 26:34.

Po rozegraniu dwóch bardzo dobrych meczów z reprezentacją Polski przygotowującą się do gry w Pucharze Europy Argentyna, która wprowadziła do kadry seniorskiej wielu młodych zawodników, pożegnała Legionowo z przeważnie pozytywnym bilansem meczu. Dzięki powołaniu doświadczenia, teraźniejszości i młodości, Los Gladioders stawiło czoła podwójnej walce międzynarodowej, która pozostawiła wiele pozytywnych punktów na przyszłość zespołu.

Reprezentacja narodowa, która zapewniła sobie czwarte z rzędu kwalifikacje olimpijskie na Igrzyskach Panamerykańskich w Santiago, uczestniczy w podwójnym tournée po Europie w ramach przygotowań do turniejów południowo-środkowych w La Casa del Handball i La Casa del Argentina odbywających się w dniach 16–20 stycznia. To stwarza ryzyko dla trzech miejsc w kontekście Pucharu Świata w 2025 roku.

27.12.2023 Legionowo Pilka reczna Reprezentacja Polski, mecz towarzyski Polska – Argentyna N/z Maciej Gebala, Wiktor Jankowski Foto Adam Starszynski / PressFocus 27.12.2023 National Poliowo, Legionowo National Match Ala, Wiktor Jankowski Credit Adam Starszyński / PressFocus

Gladiatorzy dobrze rozpoczęli swoją prezentację na arenie Legionowa pierwszym meczem towarzyskim, który choć zakończył się porażką, miał wiele wysokich punktów indywidualnie i zespołowo. Głównie w początkowej fazie meczu, kiedy dominował, oraz na tablicy ze średnimi wynikami pierwszej połowy 4:1 i 10:5, a także w końcówce meczu, gdzie trzymał piłkę do remisu. Po pięciu bramkach straconych tuż przed końcem.

W połowie tych dwóch świetnych fragmentów gry dla Argentyny minuty od bramki do bramki zmieniały się, a Polska w pierwszej połowie wróciła na boisko, aby odrobić różnicę po innych słabych wynikach, doprowadzając do remisu po 13:13. . Następnie po połowie drugiej połowy ruszyli do przodu z przewagą 6:2, która zadecydowała o europejskim zwycięstwie. Pomimo porażki, po sześćdziesięciu minutach remisu, mediolańczycy opuścili pierwszy test z dobrymi nastrojami.

Wstępny trening: Juan Barr, Facundo Cangiani, Andres Moyano, Santiago Barcelo, Nicolas Bono, Francisco Lombardi i Gaston Moreno.

READ  Jak hazard online przekształcił branżę hazardową w bezstresowe i proste doświadczenie?

Argentyna (26:27 vs. Polska): Andres Moyano (4), Facundo Cangiani (4), Santiago Barcelo (4), Francisco Lombardi (4), Gonzalo Caro Castro (3), Thomas Gannett (2), Nicolas Bono (2), Pedro Martinez (1), Gaston Moreno (1), Martin Jung (1), Juan Sago, Ramiro Benazido, Guillermo Fischer, Elian Gouks, Juan Barr i Juan Ignacio Villarreal.

W drugim meczu testowym Los Gladiores kontynuowali dobry pierwszy mecz towarzyski, ale Polska stała się teraz silniejsza we wszystkich fazach meczu, ale przede wszystkim dzięki świetnej pracy w defensywie w obronie, a pozycyjny atak argentyńskich chłopców był dla nich bardzo trudny. Z tego powodu pierwsze dziesięć minut zakończyło się wieloma stratami piłek i bramkami z kontrataków miejscowych zawodników.

Następnie Argentynie po piętnastu minutach udało się wyrównać na osiem punktów, jednak miejscowi szybko ponownie powiększyli przewagę, gdyż atak ponownie stracił płynność i skuteczność, docierając do przerwy z wynikiem 17:13. W drugiej połowie dynamika nie uległa zmianie i Argentynie ponownie nie udało się zbliżyć do tabeli wyników, co nie odzwierciedlało doskonałej gry zawodników pod wodzą Milanu w obu meczach towarzyskich.

Wstępny trening: Juan Barr, Facundo Cangiani, Juan Sago, Thomas Gannett, Martin Jung, Ramiro Benazido i Gaston Moreno.

Argentyna (26:34 vs. Polska): Ramiro Benazido (5), Martin Jung (5), Francisco Lombardi (4), Pedro Martinez (3), Santiago Barcelo (3), Facundo Cangiani (2), Andres Moyano (1), Guillermo Fischer (1), Gaston Moreno (1), Juan Sago (1), Gonzalo Caro Castro, Thomas Conade, Nicolas Bono, Elian Goux, Juan Barr i Juan Ignacio Villarreal.

Zdjęcia: Polska siatkówka