20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Do bójki doszło w pojedynku pomiędzy Miami Heat a drużyną New Orleans Pelicans z NBA!  (Wideo) – Fox Sports

Do bójki doszło w pojedynku pomiędzy Miami Heat a drużyną New Orleans Pelicans z NBA! (Wideo) – Fox Sports

Jimmy’ego Butlera I portorykański Jose Alvarado Byli to dwaj z czterech zawodników wyrzuconych w piątek za bójkę podczas meczu New Orleans Pelicans – Miami Heat Od dzisiaj NBA.

Oprócz lokaj, Thomasa Bryanta Poszedł też wcześniej do łazienki, bo ciepło. Razem z Alvarado. Naji Marshall Został zwolniony Łabędzie.

Bitwa rozpoczęła się już w czwartej kwarcie, kiedy dominował dotkliwy niedobór Kevina Love Do Ziona WilliamsonaW wyniku lokaj I Marshalla Uzależnią się od wielu graczy wokół nich.

Odkryć: Tak wygląda ogólny harmonogram Ligi Finałowej Ligi MX 2024: Pachuca dzieli prowadzenie z Cruz Azul!

Bitwa wybuchła ponownie

Kiedy wydawało się, że sytuacja jest już opanowana, Alvarado I Bryanta Rozpoczęli kolejną masową bójkę na uboczu i przy stole.

Sędziowie przeanalizowali wszystko, co się wydarzyło i ostatecznie podjęli decyzję Cztery wydalenia.

the ciepło Wygrali 95:106, zdobywając 24 punkty i 7 zbiórek Bama Adebayo Oraz 23 punkty, 9 zbiórek i 6 asyst dla Butlera, który opuścił poprzednie trzy mecze Miami z powodu śmierci członka rodziny.

Możesz czytać: Transmisja na żywo Salernitana – Monza: gdzie oglądać Guillermo Ochoa w telewizji, Internecie i czasie Serie A 2023–24

Williamsona Wpadłem Nowy Orlean 23 punkty, 9 zbiórek i 7 asyst.

Alvarado Miał 5 punktów, 3 zbiórki i 2 asysty Łabędzie Podczas gdy Meksykanin Jaime Jaquez Jr Do swojego dorobku dołożył 8 punktów, 4 zbiórki i asystę ciepło.

Warriors pokonali Hornets w kolejnej zaciętej bitwie

Stephen Curry Tego wieczoru, w którym brał udział jego ojciec, dołożył 15 punktów i pięć asyst Dołek Brał udział w transmisji meczu, w którym zmierzyli się jego dwaj synowie oraz żołnierze złotego Stanu W piątek zostali pokonani 97:84 Charlotte Hornets.

Pod koniec gry nie było zbyt wiele braterstwa; sprzeczka.

Zawodnicy do walki przystąpili na 10,9 sekundy przed końcem meczu. amerykański dominikanin Lestera Quinonesal złoty Stanzostał wydalony z Granta Williamsal Charlotte.

READ  „Cienka skóra nie znika w Ameryce”; Alvaro Morales uderza w Ochoa Mediotempo

Został także orzeczony faul techniczny Mosty Milesaprosto Szerszenie.

Z EFE i AP