23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Luis Ángel Malagón kpi i naśladuje „Chicharito” po zwycięstwie Ameryki nad Chivas

Luis Ángel Malagón kpi i naśladuje „Chicharito” po zwycięstwie Ameryki nad Chivas

Seria półfinałowa Liga Meksykańska Podrzędny Zamknięcie 2024 między Ameryka I Chivas Sprawa zakończyła się zwycięstwem i awansem do finału z rąk Agelasa. Zauważył, że gra była otoczona kontrowersjami w trakcie jej tworzenia i po jej opracowaniu Luisa Angela Malagona.

Pod koniec meczu oraz podczas uroczystości na boisku stadionu Azteca pojawił się bramkarz Ameryka, Luisa Angela MalagonaPołożył ręce na uszach i uśmiechnął się w jawnej kpinie Javiera „Chicharito” Hernandeza.

Ten gest wywołał poprzedni incydent w zwykłym turnieju, kiedy Hernandeza Podobną kontrowersję wywołał tym, że w ten sam sposób świętował po zwycięstwie Chivas NA atlasTo jest działanie, które doprowadziło do konfrontacji.

Z tej okazji gest Malagon Został wykonany z dala od jakiegokolwiek gracza Chivas, co pozwoliło uniknąć generowania konfliktów. Bramkarz zrobił to w pobliżu kolegów, którzy świętowali awans do finału oraz w stronę trybuny stadionu.

Ameryka Zespół Bicampionato po zwycięstwie w turnieju stara się teraz dotrzeć do finału jako obecni mistrzowie Otwarcie 2023. Jeśli to osiągną, zrównają się z tym osiągnięciem Kuguary, Lew I atlasKtóry w dobie krótkich turniejów dwukrotnie zdobył mistrzostwo.

Możesz być także zainteresowany: Henry Martin dziękuje fanom za dotarcie do finału: „Azteca jest niesamowita, gdy jesteśmy zjednoczeni”

READ  Marisol jest bohaterem na Zudikey