18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wyniki WWE Monday Night Raw z 18 września 2023 r

Wyniki WWE Monday Night Raw z 18 września 2023 r

Autor: Vid Fromhill W dniu 19.09.2023

USA Network wyemituje odcinek 1582 WWE poniedziałkowa noc na Raw W najbliższy poniedziałek, 18 września 2023 r., na żywo z Delta Center w Salt Lake City w stanie Utah.

Rozpoczyna się poniedziałkowe Raw WWE!


Cody’ego Rhodesa Wychodzi na ring, aby otworzyć show. Cody ma zamiar porozmawiać o Jeyu Uso, kiedy zostaje przerwany.


Dominik Mysterio Kiedy próbuje rozmawiać, dostaje dużo wygwizdań. „Kiedy Jey Uso dołączy do Judgement Day, nadal będziemy najbardziej dominującą frakcją w WWE” – mówi Dom, który twierdzi, że Rhei Ripley nie będzie dziś wieczorem, ponieważ Nia Jax doznała kontuzji w zeszłym tygodniu, ale wróci silniejsza niż kiedykolwiek. . Dodaje: „Kiedy dziś wieczorem cię pokonam, zadedykuję moje zwycięstwo mojej matce”.

Cody Rhodes pyta publiczność, czy go słyszeli, kpiąc z buczeniach, jakie otrzymuje Dirty Dom, a Cody odpowiada, że ​​jeśli Dominik ponownie odniesie zwycięstwo, zrobi wrażenie na Rhei na tyle, aby zdefiniować ich związek. „Wygląda na to, że interesujesz się nią znacznie bardziej niż ona tobą. Twoja mama patrzy na Jeya Uso, prawda?”, odparowuje Cody. Dominic odpowiada, że ​​wszyscy stanowią rodzinę i gdy Jey do nich dołączy, będzie wiedział, jak to jest mieć rodzinę. „Ponieważ rodzina zawsze się wspiera” – podsumowuje.


Finn Balor i Damian Priest Wychodzą, aby dołączyć do Dominika.

W przyszłym tygodniu na Raw: Dominik Mysterio będzie bronił mistrzostwa NXT North American Championship przeciwko Dragon Lee.


– Dominik Mysterio vs. Cody’ego Rhodesa

Cody obejmuje prowadzenie po pionowym suplexie i blokadzie na nogę, ale Finn kopie go z krawędzi ringu, dzięki czemu Dominik może wykorzystać przewagę i na krótko przejść do ofensywy. Rhodes natychmiast wykończył go Codym Cutterem i Cross Rhodesem, aby zapewnić sobie zwycięstwo.

READ  Nyurka błyszczy w niebieskiej plażowej sukience


Zwycięzca: Cody Rhodes.

Po walce Doomsday ściga Cody’ego Rhodesa.

¡Kevina Owensa i Samiego Zayna Aby dołączyć do Cody’ego! KO i SZ po stronie Rhodesa, aby odstraszyć Doomsday.

Kevin Owens rozmawia na ringu z Codym Rhodesem. „Jeśli się nie mylę, Jey Uso jest na Raw dzięki tobie” – zaczyna się, a Cody się zgadza. KO mówi, że nie musi pamiętać wszystkiego, co zrobił Jey, i pyta, dlaczego przyprowadził go na Raw. Cody twierdzi, że dostał wiele drugich szans, a Jey jest jednym z najlepszych graczy na świecie i zasługuje na drugą szansę. „Zasługuje, aby móc nam pokazać, że się zmienił. Poza tym teraz jeden członek The Bloodline odpadł. Co w tym złego?” Cody odpowiada.

Do rozmowy przyłącza się Sami Zayn. Nie chce kłócić się ze swoim przyjacielem Kevinem, ale zdaje sobie sprawę, że Owens ma problemy z zaufaniem. „Znam Jeya Uso, sytuacje, przez które musiał przejść… Nie musisz dawać mu drugiej szansy, ale myślę, że powinieneś. Dałeś mi ją, ja dałem tobie i dlatego właśnie zdobył mistrzostwo Tag Team w głównym turnieju WrestleManii. Nie doszłoby do tego bez drugiej szansy” – mówi Sami.

Kevin Owens mówi im, że jeśli chcą, żeby udawał, że Jey Uso nie jest jednym z głównych powodów, dla których żadne z nich nie jest mistrzem, to to zrobi. „Mogę nawet udawać, że jedno użycie eyelinera dzieli go od dołączenia do Judgement Day. Nie mogę ufać Jeyowi Uso, ale ufam wam i myślę, że wszystko w porządku” – mówi KO przed odejściem.


– Kofi Kingston vs. iwar

Przed meczem Adam Pearce powiedział The New Day, że Eric nie będzie mógł dziś walczyć z powodu kontuzji. Woods pyta Pearce’a, czy ponownie założy kostium zapaśniczy, aby stawić im czoła, ale Adam odpowiada, że ​​nie. New Day pyta, czy Ivar może się z nimi zmierzyć i losuje, kto może się z nim zmierzyć.

READ  Accel World ma 15 lat i wciąż nie ma kontynuacji – Kudasai

Kingston obejmuje prowadzenie, ale Ivar powstrzymuje go swoją mocą. Ivar zabiera go z ringu i leci do plusku z krawędzi. Body Slam i Crossbody na Kofim, aby nadal dominować na ringu. Rzuca się na plecy Ivara i liczy do dwóch. SOS i kolejna liczba dwa. Ivar unika Kłopotów w Raju i uderza bombą mocy, która prawie zapewnia mu zwycięstwo. Mocny kopniak Ivara i kolejne dwa doliczenia. Moonsault Ivara, który prawie daje mu zwycięstwo, Valhalla rozpacza na ringu. Ivar zabiera Kofiego do narożnika, Kingston odpowiada bombą zasilaną Sunset Flip i kończy się to Trouble in Paradise.


Zwycięzca: Kofi Kingston.

Ricochet udzielił wywiadu za kulisami. Ricochet mówi, że nie jest niczyim pionkiem i jeśli Nakamura chce z nim zagrać, nie ma problemu, bo ma kody. „Dzisiaj gra się skończyła” – podsumowuje Ricochet.

Seth Rollins wychodzi przed meczem, by walczyć z Shinsuke Nakamurą.


– Shinsuke Nakamura vs. odbijanie

Ricochet stawia Nakamurę na linach, sędzia próbuje ich rozdzielić, a Nakamura wykorzystuje okazję, aby kopnąć Ricocheta. Nakamura wślizguje się kopnięciem, aby uniemożliwić Ricochetowi wskoczenie na liny ze staniem na rękach. Nakamura popycha go do narożnika, uderzając w biegnące kolano i liczy do dwóch. Ricochet odpowiada kopnięciami i podskokiem, ale to nie wystarczy.

Ricochet ma chwilę dominacji, łącząc się z wyciskaniem Shooting Star, kopnięciem w róg i Crossbody, które prawie daje mu zwycięstwo. Nakamura chwyta krzesło, ale Ricochet unika go i wykonuje superkick. Rykoszet uderza w krzesło w celu ataku, a sędzia dyskwalifikuje go.


Zwycięzca przez dyskwalifikację: Shinsuke Nakamura.

Po walce Nakamura zaatakował Ricocheta od tyłu, raniąc go w kostkę. Kinszasa dla Ricocheta, który w dalszym ciągu karze go na słupku za kontuzję nogi. Nakamura uderza go kilka razy krzesłem, aż po niego podchodzi Seth Rollins. Rollins stawia na Pedigree, ale Nakamura kontratakuje, opadając plecami na krzesło, raniąc kontuzjowane plecy Setha.

READ  Sweet isekai Sweet Reincarnation ujawnia nowy zwiastun – Kudasai

Sędzia Seth Rollins pomaga dostać się do szpitala po walce z Shinsuke Nakamurą.


Chelsea Green i Piper Niven Przeprowadzają wywiad za kulisami. Chelsea twierdzi, że Shayna Baszler i Zoe Stark nie są prawdziwym zespołem tagów. „To, co tworzy prawdziwy zespół, to przyjaźń” – mówi Chelsea. Piper kwestionuje to, że jest przyjaciółką i pyta, czy wie, skąd pochodzi. Chelsea zamiast Szkocji podaje Florydę, co denerwuje Piper.


– Shayna Baszler i Zoe Stark vs. Chelsea Green i Piper Niven

Zoe dominuje nad Chelsea na początku meczu, pozwalając Shaynie odpocząć, aby mogła dalej karać ramię Greene’a. Zoey wraca do gry, a Piper ratuje Chelsea w rzucie rożnym, powodując, że Stark trafia w słupek. Niven przejmuje kontrolę, uderza Splash w róg i blokuje ramię Zoey. Stark i Greene wymieniają ciosy, a Piper ratuje swojego partnera przed szpilką. Shayna atakuje Piper kolanem i kontynuuje walkę z nią na ringu.


Nia Jax Wygląda na to, że atakuje Piper Niven.


Bitwa kończy się bez rezultatu.

Jax atakuje Zoe Stark Zrzutem Samoa i Sentonem. Chelsea próbuje uciec, ale Nia chwyta ją za włosy. Nia wykańcza Shaynę na ringu przed wyjściem.

Chad Gable rozmawia z Adamem Pearcem i prosi go o nową szansę na zdobycie tytułu Intercontinental Championship. Bronson przerywa Reedowi, aby kłócił się z Gable’em. Pearce mówi im, że jeśli chcą walczyć, muszą to zrobić na ringu.