30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Umiera aktorka Maria Montejo, córka Carmen Montejo, matka Radamesa de Jesus

napisałem w zabawa The

Śmierć aktorki została ogłoszona po południu 14 czerwca. Maria Montejo, córka aktorki filmowej Carmen Montejo. Ta kobieta wycofała się z aktorstwa w 2003 roku. Jest także matką słynnego komika Radamis de Jesus, który jest częścią „Guerra de Jostes”.

Rzeczywista nazwa Maria Montejo była Marią Gonzalez SanchezRozpoczął pracę w branży rozrywkowej w 1967 roku. Studiował w Televisa Academy i swoją pierwszą rolę w „Procesie naszych dzieci”.

Według reportera Hugo Alexandre Maldonado, kobieta umarłaby około siódmej w nocy. W tej chwili Radamés de Jesús nie wypowiedział się w tej sprawie, ponieważ podczas podróży poinformował swoje biuro prasowe, że wróci za kilka dni.

Ze swojej strony Cecilia Fuentes Macedo poświęciła kilka delikatnych słów aktorce, która wyróżniała się w teatrze muzycznym.

Córka Rity Macedo i Carlosa Fuentesa powiedziała: „Teraz jedno z nas opuściło dom. Szalona kochanka Maria Montejo. Oryginalna Francuzka. Jedyny. Pierwszy. Szczęśliwa podróż. Tutaj rozpieszczamy twojego syna Radamisa de Jesus Peña”. na swoim koncie na Facebooku.

W jakie produkcje Maria Montejo była zaangażowana w całej swojej karierze?

Wśród serii, w których wzięła udział Maria Montejo: Dziewiąte przykazanie (2001), Serafina (1999), Ty i ja (1996-1997), Rozpoczęcie od nowa (1994-1995), Magiczna młodość (1992-1993), Kolebka wilków (1986-1987), Joanna Iris (1985) ), Młodość (1980), Moja pierwsza miłość (1973), Pojedynek uczuć (1968) i Proces naszych dzieci (1967).

Mary Montego

W 1985 roku podzielił się zdjęciem z Victorią Ruffo, Valentinem Trujillo, Macarią, Adrianą Ruel, Carlosem Camarą, Rafaelem Sánchez Navarro, Gabrielą Ruffo i Eduardo Palomo w telenoweli „Juana Iris”. Podczas gdy w 1984 roku Maria Montejo wzięła udział w swoim ostatnim filmie obok swojej matki, Carmen Montejo, Armando Calvo i „La India Maria” w „Ni Chana, ni Juana”.

READ  Johnny Kaz z Grupo Firme pokazuje swój nowy i luksusowy dom z przyjacielem