18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tatiana potwierdza najbardziej stylowe trikini sezonu

Tatiana potwierdza najbardziej stylowe trikini sezonu

Przypinka Tatiany Palacios Lub po prostu Tatiana, to aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna, która miała niesamowitą karierę, sprzedając ponad 9 milionów płyt. Nazywana jest także „Królową Dzieci”, choć zawsze oczarowywała dzieci i dorosłych, a także dzieci, czyniąc ją gwiazdą.

Tatiana, jedna z najbardziej lubianych gwiazd świata rozrywki, nadal urzeka swoich fanów swoim talentem, charyzmą i godną pozazdroszczenia urodą. Jednak to nie tylko sukces w świecie rozrywki łączy ją z obserwującymi, ale także jej pasjonujące zainteresowanie modą, które od tego czasu, poprzez portale społecznościoweDzieli się wszystkimi swoimi ubraniami, nawet tymi, które nosi na wakacjach.

Tatiana udawała. Źródło: Instagram

Konto na Instagramie Tatiana To miejsce, w którym można przenieść się w przeszłość z tysiącami zdjęć, które zwykle wiszą. Dzięki około 500 000 obserwującym artystka sprawia, że ​​wspominamy nasze młodsze lata i słuchamy jej piosenek.

Swoim kolorowym kostiumem kąpielowym Tatiana pozostawiła ślady na Instagramie

Piękna Amerykanka Tatiana Włożył dzieci Meksyku i całego kontynentu do kieszeni „La Ranitą”, jednym ze swoich najsłynniejszych dzieł. W ostatnich latach pokazała swój talent także na portalach społecznościowych, będąc w wieku 54 lat ważną influencerką i autorytetem w dziedzinie mody.

Tatiana udawała. Źródło: Instagram

Przez ostatnie kilka godzin leżałam twarzą do góry na ręczniku na piasku, Tatiana Sfotografowano ją w kolorowym trikini z rozcięciami na brzuchu i masywnymi krągłościami, które miały pokazać, że jak na swój wiek ma świetne ciało. Dodatkowo wybrała kapelusz, który chroni ją przed słońcem.

Czytaj:

Tatiana: 3 obcisłe kostiumy kąpielowe, które podkreślą Twoją figurę na ten sezon letni

Tatiana potwierdza najmodniejszy kostium kąpielowy lata

READ  Jungkook i IU z BTS zostali zauważeni razem po raz pierwszy