23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy Pascasio Lopez był wspólnikiem Veroniki Toussaint?  Tak wyglądała relacja zmarłej aktorki z artystką oskarżoną o przemoc seksualną

Czy Pascasio Lopez był wspólnikiem Veroniki Toussaint? Tak wyglądała relacja zmarłej aktorki z artystką oskarżoną o przemoc seksualną

Kierowca zmarł w wyniku powikłań związanych z chorobą nowotworową. Zdjęcie: Getty Images

W nocy 16 maja zmarł Weronika ToussaintMeksykańska aktorka i prezenterka po trzech i pół roku walki z rakiem piersi.

Przedstawiciele branży rozrywkowej i komunikacyjnej ubolewali nad jego śmiercią, przypominając jego związek kilka lat temu z Pascasio Lopezem, aktorem oskarżonym o przestępstwa z użyciem przemocy wobec kobiet.

Stało się to za pośrednictwem programu Chisme NO Like, którego jest gospodarzem Javiera Sirianniego Przypomniała sobie romantyczny związek tych dwóch aktorów wiele lat temu, podczas którego rzekomo została zaatakowana przez członka Guerra de Vecinos.

„Pascasio Lopez ugryzł ją w przedstawieniu, a także brutalnie zaatakował, a Vanessa Pauci, Sarah Nichols, Yvonne Montero i Erran Castillo o tym wiedzą, wszyscy wiedzą, że Veronica była ofiarą przemocy domowej, ale nigdy nie chciała się do tego przyznać, nigdy tego nie chciała. Aby to zgłosić” – powiedział.

Podczas programu Ceriani odtworzyła także klip audio, w którym producent teatralny był świadkiem ataku na aktorkę.

„W 2014 roku, w sezonie teatralnym, jedna z aktorek zaprzyjaźniła się z tym mężczyzną, pokłócili się, a kiedy przyszedł czas na pożegnanie, ten mężczyzna mocno ją pocałował, a kiedy zerwał i odszedł, aktorka krwawiła z wargi” – zeznała w wywiadzie dla produktu w 2021 roku.

W środowy wieczór dziennikarz poinformował o śmierci aktorki i gospodarza w wieku 48 lat Ciro Gomez Leyva Podczas emisji programu jest gospodarzem Imagen Televisión.

„Zawieszamy nadawanie i rozpowszechnianie informacji o wyborach, ponieważ dowiadujemy się o wiadomościach, które bardzo nas ranią, bardzo ranią mnie i myślę, że ranią nas wszystkich, którzy pracują w Imagen Televisión.

Dowiedzieliśmy się, że kilka chwil temu, gdzieś dzisiaj, zmarł bardzo młody człowiek w wieku 48 lat. Po długiej, trwającej trzy i pół roku walce, zmarła nasza droga towarzyszka Veronica Toussaint.

READ  Oszpecony i w więzieniu: Po wycofaniu się Televisy i wydaniu przez Chapoya, bohater pojawia się w „Hoy”

Dla tej części Gustavo Adolfo Infante W swoim programie na YouTube Veronica zapamiętała Toussainta jako dobrego kolegę i świetnego komunikatora.

„Dzisiaj zaczynamy się smucić, ponieważ przed nami pojawiła się dobra koleżanka, koleżanka i niesamowita profesjonalistka w dziedzinie komunikacji, dziennikarstwa i aktorstwa. Przegrała walkę z rakiem piersi.

Była pogodną, ​​inteligentną, bezpośrednią kobietą, bez półśrodków, która mówiła rzeczy tak, jak je widziała, wierzyła w nie i myślała o nich. Pamiętamy o niej i tutaj łączymy się z jej rodziną i przyjaciółmi w tę wrażliwą śmierć”.

Podczas gdy Meksykańska Akademia Sztuki i Nauki Filmowej (AMACC) opłakiwała śmierć Toussainta i podkreślała jego osiągnięcia.

„Żałujemy wrażliwej śmierci naszej ukochanej Weronika Toussaint„Aktorka i prowadząca, która w 2018 r. zdobyła wspólnie nagrodę Ariel dla najlepszej aktorki za „Niedźwiedzia polarnego”, napisała AMACC na swoim koncie X (@AcademiaCineMx).

Veronica Toussaint zdobyła nagrodę Ariel Award 2018 dla najlepszej aktorki drugoplanowej za film „Niedźwiedź polarny”. Brał także udział w filmach „Rzeczy niemożliwe”, „Mama czy tata”, „Cuernavaca” i „Królik na Księżycu”.

Oprócz seriali „Kapadocja”, „Matka jest tylko dwie”, „Orzeł czy reszka” i „Bracia z Salwadoru”.