28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Adamari López dyktuje modę, oferując idealne stroje kąpielowe dla kobiet po 50. roku życia

Adamari López dyktuje modę, oferując idealne stroje kąpielowe dla kobiet po 50. roku życia

Adamariego Lopeza Jest jedną z najbardziej eleganckich kobiet po pięćdziesiątce. Aktorka przeżywa tę epokę i powraca jako doskonały wybór dla wszystkich kobiet, które mogą odczuwać pewnego rodzaju skromność, podczas gdy w rzeczywistości powinny czuć się dumne ze swojego ciała, a także powinny szukać strojów kąpielowych na lato, które będą wyglądać oślepiający.

Instagrama To miejsce, w którym można zobaczyć wszystkie zajęcia, jakie kolumbijska aktorka wykonuje podczas wakacji. Za pomocą filmów i zdjęć z plaży lub jachtu była prezenterka pokazuje najlepsze stylizacje plażowe noszone w tym sezonie i nie tylko dla kobiet w jej wieku.

Adamariego Lopeza. Źródło: Instagram @adamarilopez

Z pokładu jachtu Adamari López pojawia się w kostiumie kąpielowym

Adamariego Lopeza Jest wielką fanką jednoczęściowych strojów kąpielowych, którymi bez wstydu pokazuje się na portalach społecznościowych, zyskując tym samym ogromne uznanie wśród swoich obserwujących. Wiele kobiet po 50. roku życia decyduje się na strój jednoczęściowy, ale nie oznacza to, że muszą nosić tradycyjny strój kąpielowy, co Kolumbijka udowodniła.

Z tego co widzi Instagrama, stroje kąpielowe w różnych kolorach, ale z czarną podstawą, która wydaje się idealna na zakończenie lata i podkreślenie uzyskanej przez nas opalenizny. Kolejną zaletą tej stylizacji jest to, że mimo że jest bardzo zamknięta, pozwala ciału wyróżnić się i wyglądać zmysłowo.

Adamariego Lopeza. Źródło: Instagram @adamarilopez

Jeśli szukasz kostiumu kąpielowego, w którym Twoja 50-latka poczuje się nie tylko bosko, ale także niezwykle zmysłowo i elegancko, to jest to wybór na zakryte ciało. Adamariego Lopeza Może to być idealny wybór, a jednocześnie jest wszechstronny, ponieważ można go znaleźć w sieciach społecznościowych, czy to na Instagramie, czy w sklepach internetowych.

Czytaj

To kwota, którą Adamari Lopez płaci Alii co tydzień

Adamari López w szykownej bluzce z głębokim dekoltem została królową Instagrama | zdjęcia