22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Barbara De Riegel prezentuje najbardziej stylowe stroje kąpielowe sezonu

Barbara De Riegel prezentuje najbardziej stylowe stroje kąpielowe sezonu

Jedną z najbardziej znanych aktorek jest Barbary de RiegelSławę na małym ekranie zyskała dzięki pracy aktorskiej, a w mediach społecznościowych stała się wzorem do naśladowania w życiowej formie. 5 czerwca obchodziła swoje 36. urodziny, a na zdjęciach widać, że jej ciało nadal przypomina nastolatkę.

Barbary de Riegel Za każdym razem, gdy udostępnia coś w swoich mediach społecznościowych, nadal zapewnia powód do rozmów. Aktorka jest właścicielką wyjątkowej urody i umięśnionego ciała, co stanowi wspaniały dodatek do jej talentu i charyzmy, którą przekazuje tym, którzy stali się częścią jej fanów.

Barbara de Riegel pozuje. Źródło: Instagram

BarbaryUrodzona w Meksyku, karierę w telewizji rozpoczęła w serialu „Bajo Alma”, ale jej wielki skok do światowej sławy nastąpił, gdy zagrała postać „Rosario” w meksykańskiej wersji słynnego serialu kolumbijskiego pochodzenia „Rosario”. Nożyce.” Tam Przez Rigela Skończył pokazywać swoje wielkie zdolności aktorskie.

W kostiumie kąpielowym Barbara de Riegel zachwyciła swoich zwolenników

Z ponad 8,8 milionami obserwujących portale społecznościowe, Barbary de Riegel Skupił się także na byciu gwiazdą w cyfrowym świecie. Sława dała jej możliwość zdobycia większej popularności na tych platformach i tym samym zdobycia pozycji influencerki w dziedzinie higieny osobistej i mody.

Barbara de Riegel pozuje. Źródło: Instagram

nowo, Barbary de Riegel W swoim perłowo-szarym kostiumie kąpielowym dała tak wiele do powiedzenia, że ​​zebrała wszelkie pochwały w postaci polubień i tysięcy komentarzy, gdy patrzyli, jak obnosi się ze swoją cycatą sylwetką, która nie może równać się z żadnym facetem w okolicy.

Czytaj:

Bárbara de Regil wyznacza trendy najbardziej stylowymi strojami kąpielowymi sezonu

Barbara De Riegel wyznacza trend kostiumami kąpielowymi idealnymi dla ciemnej karnacji

READ  Twierdzą, że William Levy odnalazł Elizabeth Gutierrez u znanego nadawcy radiowego