19 maja, 2024

Wszystko rozstrzyga się w Turcji: Barcelona i Galatasaray remisują w Lidze Europejskiej |  Razem Sport

Wszystko rozstrzyga się w Turcji: Barcelona i Galatasaray remisują w Lidze Europejskiej | Razem Sport

St | pełny etat. Barcelona i Galatasaray zremisowały 0:0 w Lidze Europejskiej.

86’ST | Ousmane Dembele (Barcelona) obronił strzał prawą nogą spoza pola karnego. Z pomocą Jordi Alby.

79’ST | Zastępca, Galatasaray, Alexandro Sikaldao zastępuje Sofiane Feghouli.

75’ST | De Jong po prostu przegapił oczywisty wybór celu.

73’ST | Nieudana próba Adama Traore (Barcelona) strzał lewą nogą ze środka pola karnego.

69’ST | Zmiennik w Galatasaray, Bafétimbi Gomis, wchodzi na boisko, aby zastąpić Mustafę Mohameda.

65’ST | Spalony, Galatasaray. Patrick van Anholt próbuje podać piłkę, ale Mehmet Kerim Akturkoğlu zostaje złapany na spalonym.

61’ST | Strzał chybiony przez Memphis Depay po pomocy Jordi Alby.

57’ST | Busquets zakończył grę strzałem głową po podaniu Memphis Depay. Niebezpieczeństwo zniknęło wraz z zakrętem.

55’ST | Adama wszedł w pole po przekątnej i wykończył lewą nogą, ale piłka została odbita przez obrońcę. Barcelona bliżej.

50’ST | Barcelona naciska w poszukiwaniu gola dla Galatasaray, ale nie znajduje go po drodze. Turcy trzymają się na razie, ale zaczynają się komplikować.

46’ST | Zmiany w Barcelonie. Sergio, Pique i Dembele wchodzą do Nico, Araujo i Ferrana.

45’ST | Rozpoczęła się faza uzupełniająca.

45’PT | Koniec pierwszej połowy.

41’PT | Strzał z pozycji czyści lewy kwadrat. Memphis Depay (Barcelona) strzał prawą nogą z lewej strony pola karnego. Z pomocą Frenkie de Jong.

38’PT | Strzał zatrzymał się w lewym rogu. Marcão (Galatasaray) jest pionowo ze środka obszaru. Wspomagany przez Patricka van Anholta przy dośrodkowaniu w pole karne.

36’PT | Mehmet Karim Akturkoglu (Galatasaray) strzał prawą nogą z lewej strony pola karnego jest zablokowany.

30’PT | Berkan Kutlu (Galatasaray) otrzymał żółtą kartkę za niebezpieczną grę.

27’PT | Pedri został faulowany na przeciwległym polu.

21’PT | Narożnik, Barcelona. Narożnik wykonany przez Mehmeta Karima Akturkoglu.

8’PT | Spalony, Barcelona. Memphis Depay próbuje przebić, ale Jordi Alba zostaje złapany na spalonym.

4’PT | Ferran Torres przegrał z nim 1:0.

2’PT | Pierwszy dostęp Barcelony do przeciwnego pola.

Drużyny są teraz gotowe do rozpoczęcia meczu.

Zawodnicy obu drużyn już robią porządną rozgrzewkę

Wcześniej pojawienie się Pierre-Emericka Aubameyanga przywróciło przewagę w ataku Barcelony i strzeliło już pięć bramek w sześciu meczach dla Barcelony w Lidze i Lidze Europy.

Po skomplikowanej pierwszej trzeciej części sezonu wydaje się, że Barcelona odzyskała regularność, jaką mają nadzieję utrzymać, przeciwko Galatasaray, który nie był w najlepszej formie.

Tak wygląda szatnia Barcelony na Camp Nou.

W ten sam sposób Galatasaray ogłosił skład.

Jedenaście potwierdzonych FC Barcelona

Drużynę Azulgrany zachęci dobry wizerunek, jaki pojawił się podczas eliminacji Napoli w play-offach, by awansować do 1/8 finału i awansować w lidze.

– To uczucie jest bardzo dobre. To cztery zwycięstwa z rzędu. Trener Barcelony Xavi Hernandez, po pokonaniu Elche 2:1 w ostatni weekend w lidze, powiedział, że to znak, że praca jest dobrze wykonana, a piłkarze wierzą w to, co my. mówią.

Galatasaray przybywa do obozu Nou.

Ze swojej strony Galatasaray zostanie przedstawiony z bramkarzem Inakim Peñą, byłym zawodnikiem Barcelony. „1” nadal zastąpi Fernando Muslerę, który nie ma kontuzji i został powołany. W meczu biorą również udział Eric Polgar i Bafetimbi Gomis, ostatnie wzmocnienia.

Na kilka godzin przed meczem z Galatasaray takie słowa wypowiedział trener Barcelony Xavi Hernandez.

Doświadczeni Gerard Pique i Sergio Busquets muszą odpocząć, aby zapewnić sobie dochód odpowiednio Erica Garcii i Frenkie de Jong. Napastnicy, Ferran Torres, Adama Traore i Memphis Depay zaczną pracę po tym, jak w weekend zostali zmiennikami.

Oto drużyna Barcelony w dzisiejszym meczu z Galatasaray.

Który kanał wysyła Barcelona vs. Gala Saray
W Ameryce Południowej ESPN i Star Plus to dwa kanały, które transmitują Barcelona vs. Galatasaray na 1/8 finału Ligi Europejskiej. W Hiszpanii za transmisję meczu będzie odpowiadać Movistar LaLiga.

Seria zwycięstw obejmuje wygraną 4-2 u siebie z Napoli, co pozwoliło Barcelonie dotrzeć do ostatniej szesnastki w Lidze Europy, tytułu, którego jeszcze nie zdobyła. Z Galatasaray Barcelona ma nadzieję, że w ostatnich meczach po raz kolejny pokaże dobry występ.

– To uczucie jest bardzo dobre. To cztery zwycięstwa z rzędu. Trener Barcelony Xavi Hernandez, po pokonaniu Elche 2:1 w ostatni weekend w lidze, powiedział, że to znak, że praca jest dobrze wykonana, a zawodnicy wierzą w to, co my. mówią.

Witajcie, przyjaciele El Comercio, w meczu z minuty na minutę pomiędzy Barceloną a Galatasaray w Lidze Europy! Tutaj pokażemy Ci najnowsze wiadomości dotyczące tego ważnego zobowiązania.