28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

13 lat tworzy historię profesjonalnej piłki nożnej w Stanach Zjednoczonych

Meksyk /

Napastnik Realu Salt Lake Academy, Axl KZrobił historię w zeszły piątek Zostań najmłodszym graczem w robieniu Profesjonalny wygląd w sporcie Zespół amerykański.

Kei miał 13 lat, 9 miesięcy i 9 dni. Przystępując do meczu drugiej ligi przeciwko Colorado Springs Switchback. Al Shabab dołączył do remisu 0:0 w 61. minucie, zastępując byłego napastnika męskiej reprezentacji narodowej. Zjednoczone państwoI Bobby Wood Kto jest więcej niż dwa razy starszy.

W eliminacjach inauguracyjnych do Następny Puchar MLS Zeszłego lata Kei RSL pomógł w Wygraj krajowy tytuł do lat 15 Wygrana 2:0 z Philadelphia Union. zabrać do domu Złoty But Po konwersji hat-tricka, aby dodać pięć bramek w tym turnieju.

RSL historycznie ma jedną z najsilniejszych akademii na świecie MLS, ze stałymi graczami pierwszej drużyny jako bramkarzem Dawid Ochoa, serce obrony Justin Glad i prawa strona Aaron Herrera, wszyscy osiągają system rozwoju młodzieży.

Będzie jednym z najmłodszych graczy, którzy zdobędą punkty w MLS

Ponieważ Kei pracuje na lokalnym kontrakcie i przygotowuje profesjonalne wykłady, Mógłby zostać jednym z najmłodszych graczy, z którym mógłby podpisać kontrakt MLS. Obecnym liderem jest Freddy Addo kto dołączył? Wielka Brytania w 2004 w wieku 14 lat i 168 dni.

Real Monarchs zadebiutowali w 2015 roku i zdobyli tytuł USL Championship w 2019 roku. Tymczasem RSL wygrał Puchar MLS w 2009 roku i awansował do finału turnieju. Liga Mistrzów CONCACAF w 2011.

READ  Z Davidem Ochoą i bez Santiago Jimeneza meksykańska drużyna do lat 21 jest już w Europie