27 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Julio Urías jest pierwszym meksykańskim melonikiem, który po sezonie osiągnął ogromny sukces w MLB

Julio Urreas Został pierwszym meksykańskim melonikiem, który poprowadził swoją karierę jako kicker po sezonie Premier League i czwartym, który zrobił to na dowolnej pozycji, w meczu Los Angeles Dodgers przeciwko San Francisco Giants w meczu. 2 z National League Championship Series w sobotę wieczorem.

Urías stanął na planszy w drugiej połowie z parą pesymistów i uderzył w jedno pole po prawej, które wysłało do domu ze środka do Chris Taylor Pierwszy wyścig Dodgersów.

Sinaloan wszedł do gry nie trafiając dwóch legalnych rzutów w poprzednich czterech seriach po sezonie, aw drugim uderzeniu był rzut karny 2 do 1.

Southpaw miał tylko legalne rakiety w 18 meczach w dwóch meczach play-off, jeden w 2016 National League Championship Series przeciwko Chicago Cubs – które zostały podniesione do środka w Game 4 – a drugi przeciwko Washington Nationals w NL Division Series. Nacional w 2019 r. – Punch w grze 3.

W sezonie zasadniczym Jorrias prowadził dziewięć biegów, osiągając tylko cztery w ciągu ostatnich pięciu lat.

Fernando „El Toro” Valenzuela był pierwszym meksykańskim miotaczem, który jeździł w karierze poza sezonem, robiąc to jako debiutant 19 października 1981 r., Również w Dodgers. “El Toro” wywalczyło runę ze średnim dystansem w piątym meczu National League Championship Series przeciwko Montreal Expos, drużynie, którą pokonali 2-1.

Sonoran Valenzuela był 1 na 20 w czterech meczach posezonowych i odniósł swój jedyny sukces w 1985 roku w SCLN przeciwko St. Louis Cardinals.

Kolejni dwaj zrobili to w tej samej serii, National League Championship Series, jako zawodnicy w odstępie dwóch dni, w tym Cardinals i Milwaukee Brewers.

READ  Dzban Joe Kelly z play-offów z Dodgersami z powodu kontuzji bicepsa

Yovani Gallardo zaczął od Brewersów i przegrał 4-3 z Cardinals 12 października 2011, ale poprowadził ofiarę na prawe pole w J3. W swojej trzyletniej karierze po sezonie Gallardo z Michoacán przegrał na nietoperze 7-0.

14 października Jaime Garcia wszedł na wzgórze dla kardynała i wyszedł bez decyzji, ale zrobił bieg, gdy skrócił krótkie postoje strzelone przez Davida Friesa. W czterech meczach po sezonie Tamaulipas osiągnął 9-0 w strefie odbijania.