22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cade Coyle przybył do Guadalajary, aby sfinalizować podpisanie kontraktu z Chivas

Cade Coyle przybył do Guadalajary, aby sfinalizować podpisanie kontraktu z Chivas

Meksykański napastnik przybył do Guadalajary wcześnie rano w sobotę, aby zostać drugim wzmocnieniem drużyny

Mały QuillMeksykanin pochodzenia meksykańskiego przybył do miasta… Guadalajara Aby zamknąć dostęp do Chivas Zostanie drugim wzmocnieniem drużyny w Mistrzostwach Clausury 2024.

Napastnik, wybrany ze Stanów Zjednoczonych, przybył do hotelu w Guadalajara Aby odpocząć po locie z San Jose w Kalifornii, w najbliższy weekend przejść badania fizykalne i lekarskie, podpisać kontrakt ze stadem i zostać ogłoszonym jako drugie wzmocnienie stada. Klub Sportowy Guadalajara.

Około pierwszej w nocy, Mały Quill Do Perla Tabatea przyleciałem z San Jose w Kalifornii bezpośrednim lotem. Po wylądowaniu w Jalisco przybyły nowe posiłki Chivas Został przewieziony instytucjonalną ciężarówką do hotelu, w którym miał spędzić noc.

Ich podróż do celu była trudna ze względu na zawarte w niej elementy Chivas Dowiedzieli się o istnieniu szczególnie I zdecydowali się odejść. Jednak kontynuacja Mały Quill Kontynuuj, a samochód zostanie usunięty, aby gracz mógł wejść do hotelu alternatywnymi drzwiami.

Piłkarz przybył z dużą liczbą toreb, a także dwoma swoimi towarzyszami. Następnie natychmiast wszedł na posesję, gdy zdał sobie sprawę ze swojej obecności szczególnie.

Chivas Zadebiutuje już w najbliższą sobotę, a… Mały Quill Będzie miał dzień wolny i przejdzie badania fizyczne i lekarskie nawet po wejściu do Liga MX jako nowy element w stadzie.

Chivas Zadebiutuje w sobotę w Liga MX przeciwko Santos Laguna na stadionie Akron. Będzie to pierwsze doświadczenie argentyńskiego stratega Fernando Gago.

W pierwszej rozmowie argentyńskiego trenera nie rozważano rozstania Alexisa Vegi ze względu na brak porozumienia w sprawie jego statusu kontraktowego, poza bramkarzem Miguelem Jimenezem, który nie był uwzględniony w planach.

W wzmocnieniach nie będzie mógł zadebiutować także Jose Castillo ChivasPonieważ okazał dyskomfort fizyczny i dla ostrożności nie zostanie poproszony.

READ  Trendem w Liga Mx jest oddzielenie właścicieli Gallos Blancos od klubu