19 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cruz Azul: Dzisiejsze wiadomości Niedziela 10 października z działalnością wybranych

Ten weekend będzie niezwykły dla reszty Grita Meksyk Apertura 2021, Z powodu Potrójna data eliminacji do Mistrzostw Świata FIFA, Jednakże Niebieski krzyż Nie będzie działał w Lidze MX, Sześciu ich graczy wejdzie do meczów ze swoimi drużynami, Który obejmie dużą część dzisiejszego programu zespołu.Wszystkiego najlepszego, La Nuria!

Cruz Azul świętuje 31 lat La Noria. (obraz 7)

To był 10 października, ale 1991, W dniu, w którym Cruz Azul przeciął wstęgę i oficjalnie otworzył Centrum Szkoleniowe La Noria, spełniając ich wymarzony dom. Po 31 latach stał się domem głównych potęg, klasa kobiet i pierwszy zespół maszyny. Wszystkiego najlepszego Nuria, która nas kocha!

Cruz Azul wyznacza datę powrotu na trening

Maszyna wróci do treningu w poniedziałek. (Niebieski krzyż)

Biorąc pod uwagę, że potrójna historia FIFA zawiesiła akcję w Liga MX w ten weekend, jest Juan Reynoso postanowił dać całemu zespołowi dni wolne. Jednak w poniedziałek 11 października gracze Należy to zgłosić w placówkach przez La Noria Aby wznowić pracę i przygotować się do dnia 13.

Wybór Cruz Azul podczas gry z El Tri

Luis Romo, Roberto Alvarado i Julio Cesar Dominguez Piłkarze będą Niebieski krzyż do którego wracają nosić strój trójkolorowy W najbliższą niedzielę, mając nadzieję dodać kilka minut z zespołem prowadzonymPan Gerardo Martino, który – który Zmierzy się ze swoim honduraskim odpowiednikiem na stadionie Azteca o 18:00.

Kwalifikacje w Ameryce Południowej

Oprócz aktywności El Tri w eliminacjach CONCACAF, trzy z Wybrani z Cruz Azul zrobią to samo, ale w kwalifikacjach Conmebol, Będą starać się dodać minuty gry, gdy ich drużyny narodowe wyjdą na boisko; Yoshimar Yuten nieruchomy w Peru Zmierzymy się Boliwia podczas wizyty Brian Angolo Poczeka na ławce z Ekwador Odwrócić Wenezuela I Juan Escobar z Paragwajem przeciwko Chile.

Gracze nadal odpoczywają

Przygotowania do 13. dzień Grita Mexico Apertura 2021, Będą musieli poczekać, bo po porażce 2:0 w towarzyskim meczu z San Jose Earthquakes w Stanach ZjednoczonychI Piłkarze otrzymali resztę dni, Skorzystaj z tego, że w ten weekend nie będzie żadnej aktywności MX Liga, z powodu potrójnego FIFA zamknięta.

Cruz Azul, dwukrotny mistrz w 2021

READ  Atak gwiazd Kanady pokonuje doskonały trójząb El Tri o 14 milionów dolarów