28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tigres i Monterrey, dwa miejsca, które udaremniają meksykańskie obietnice oczekiwania na Europę

Sebastian Cordova jest najnowszym piłkarzem z europejską projekcją dotarcia do królewskiej drużyny i odroczenia możliwości gry za granicą

Sebastian Kordowa Z klubami w Niemczech i Hiszpanii był związany pod koniec swojego udziału w Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020, w których zdobył brązowy medal z meksykańską drużyną do lat 23. Po turnieju pomocnik opuszcza Amerykę i udaje się do Tigres, jednej z drużyn, wraz z Monterrey, gdzie młode meksykańskie obietnice widziały swoje szanse na wyjazd do Europa.

W przedstawionej kilka miesięcy temu przez ambasadora Bundesligi Pavla Pardew listy piłkarzy z potencjałem dotarcia do Europy pojawili się Sebastian Kordowa A Eric Aguirre, to ostatnie transfery odpowiednio z Tigres i Rayados, dwoma zespołami Nuevo Leon, które stanęły na ich drodze do możliwości wyjazdu na stary kontynent, ponieważ jest to trudne ze względu na wysokie ceny ich transferów.

Lista meksykańskich graczy z projekcją Europa, która kończy się grą dla drużyny w Nuevo Leon, wzrasta, jeśli weźmiemy pod uwagę ostatnie pięć lat. do tygrysy Jurgen Dam, obecnie w Atlancie, przeszedł MFL i został dodany Sebastian KordowaByli Amerykanie, a także osoby powracające ze Starego Kontynentu Diego Reyesa i Carlosa Salcedo.

w Monterey Lista jest szersza, bo jest brana pod uwagę Rodolfo Pizarro, który był od 2018 do 2020 roku z SchematZamiast jechać do Europy, poszedł do MLS; Jesus Gallardo, jedna z ostatnich perełek kamieniołomu Pumy, Ponchito Gonzalez, który wyszedł z Atlasu i Jonathan Gonzalez, który walczył nawet z drużynami Meksyku i Stanów Zjednoczonych.

notować Schemat Erica Aguirre’a, który w 2014 roku został uznany przez The Guardian za jedno z najważniejszych ślubów na świecie, a od 2021 roku mieszka w Nuevo Leon, został dodany wraz z przypadkami miejscowego gracza Cesara Montesa, który odnowił się z rodziną królewską na cztery lata, i Charlie Rodriguez, który wyjechał już do Europy, ale nie był w stanie wrócić na Stary Kontynent.

READ  Red Sox usuwa Yankees, a ich „nagrodą” w dywizjach będą Rays

– Pensje wypłacane piłkarzom uniemożliwiają im wyjazd z kraju – wyjaśnił dyrektor generalny FIFA ds. prawnych i zgodności, Emilio Garcia Silvero. ESPN cyfrowekilka dni temu na pytanie, dlaczego Meksyk nie pojawił się na rynku międzynarodowym.

Sebastian Kordowa, dawniej z Ameryki, dołącza do listy Młode Meksykańskie obietnice Który przeszedł przez zespół w Nuevo Leon przed wyjazdem do Europy.