20 kwietnia, 2024

Zła pogoda zatrzymała mecz Chiefs-Bills na stadionie Arrowhead

Groźba burzy wokół stadionu Arrowhead zmusiła kibiców do ewakuacji trybun; Pamiętaj, że możesz co tydzień nadrobić zaległości w NFL i Red Zone na Star +

ten rachunki za bawole I Kansas City Chiefs Musieli czekać dłużej niż zwykle, aby wznowić pojedynek między dwoma faworytami Azjatycka Konfederacja Piłki Nożnej Niedzielna noc z powodu opóźnień spowodowanych burzami w okolicy.

ten Faktury I głowy Udało mi się ukończyć pierwszą połowę meczu bez większych niepowodzeń, z wynikiem 24-13 dla dobra zwiedzających.

Jednak drużyny pozostały w szatni, a fani na boisku zostali poinstruowani, aby po ogłoszeniu poszukać zadaszonych obszarów. Ostrzeżenie przed burzą.

Opóźnienie znacznie się wydłużyło, z graczami z bawół Powrót na pole przed tymi KansasOkoło 10:05 czasu meksykańskiego. Mecz wznowiono o 22:15 czasu meksykańskiego. Z opóźnieniami pierwsza połowa trwała w sumie około godziny i 16 minut, według Statystyki i informacje ESPN.

ten Faktury Przybył na spotkanie odpowiadające Piąty tydzień, z rekordem 3-1, podczas gdy głowy Otworzyli mecz z wynikiem 2-2.

To już drugi tydzień z rzędu, kiedy burza przerwała świętowanie meczu NFL. w czwartym tygodniu, Poszukiwacze Las Vegas I Ładowarki w Los Angeles Musieli poczekać, aby rozpocząć grę SoFi Stadion, na imprezie „Poniedziałkowa noc piłka nożna”.

READ  Exatln Mexico: Briseida Acosta odpowiada Ximenie Duggan za słabą rozgrywkę (wideo)