20 maja, 2024

Podsumowanie meczu z Tijuaną Tolucą (2-1).  Cele

Podsumowanie meczu z Tijuaną Tolucą (2-1). Cele

the Tijuana Zulos Podczas bicia podobał mi się „spacer po parku”. Czerwone Diabły w Toluca (2-1).

To zasługa dominacji, jaką sprawowali nad Scarlets od początku do końca, a także znakomitych zdobytych bramek Carlosa Gonzaleza I Fernando Madrigala. Roberta Moralesa Reprezentuje przeciwnika w drużynie Meksyku.

Pole „Pies”.

Do meczu minęło zaledwie 12 minut Zulus Zespół Tijuany wysunął się na prowadzenie na tablicy wyników dzięki napastnikowi Paragwaju Carlosowi Gonzalezowi. Napastnik drużyny granicznej zastosował „pierwsze prawo” w stosunku do Tolucy po tym, jak jego koledzy z drużyny wykorzystali to, że podał piłkę prawym skrzydłem.

Te, którymi jeździ Miguela Herrerę Zwrócili się do przodu dzięki Eduardo Armenta, z którym udało mu się porozumieć Fernando Madrigala. Meksykański pomocnik strzelił piłkę w stronę bramki Thiago VolpeAle komu udało się zatrzymać strzał Gonzaleza Wykorzystał piłkę u swoich stóp i strzelił bramkę przeciwnikowi, podwyższając wynik na 1:0 na korzyść FC Tijuana.

Oraz w 17. minucie, kiedy skład się skończył Nacho ambriz Ledwo się „obudził” po zdobyciu bramki przez przeciwnika, Fernando Madrigala „Wykonał wyjątkową grę z kapelusza” i podwyższył wynik na 2:0. Pomocnik National podał piłkę niedługo po przekroczeniu linii pomocy na skraj pola karnego przeciwnika.

Po świetnym dryblingu Madrigala Meksykanin wbiegł w pole karne. Thiago Volpe Pomimo szybkiej reakcji szkarłatnego bramkarza piłka wpadła w okolice jego lewego górnego rogu. Chwilę później Madrigal świętował z resztą kolegów z drużyny.

Toluca wpadł w złość

Nawet po tym, jak Ambriz próbował dokonać zmian w swoim zespole, wprowadzając Maxi Araujo, Roberta Moralesa, Isaiasa Violante, Fernando Navarro A Edgar Lopez, Toluca nie pokazał przebłysków talentu, a nawet frustracja zaczęła dramatycznie narastać.

W ostatnich minutach drugiej połowy pojedynek stał się do pewnego stopnia bardzo fizyczny Jeana Menesesa Skończyło się na wyrzuceniu z boiska po uderzeniu łokciem Diego Barbosy. Takie zachowanie odzwierciedlało niezdolność szkarłatnej drużyny do kontynuowania swojej gry przez cały mecz.

READ  Maradona i czas, w którym zmienił Pumę na meksykańską markę Garcis

Już w dogrywce (90’+7) Toluca zdołał „odrobić” wynik dzięki bramce Moralesa. Element paragwajski zdołał przedostać się do sieci Tonia Rodrigueza Po skorzystaniu z serii pozytywnych zbiórek po rzucie rożnym.