28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Andre Jardin uważa Lichenovsky’ego za mecz América vs Chivas

Andre Jardin uważa Lichenovsky’ego za mecz América vs Chivas

the Zakażenia nadal pojawiają się w Ameryceszczególnie w sektorze obronnym: teraz, wcześniej Klasyczny Patriotyczny kontra Chivas, Sebastiana Cáceresa Miał łzę.

Cáceres wrócił po obu meczach bardzo obciążony. Spędzał wszystkie minuty, jakie tylko mógł, ze swoją drużyną narodową i dzisiaj trenował, ale czuł się bardzo zmęczony. Ocenimy i podejmiemy najlepszą możliwą decyzję Zbliża się napięty harmonogram i nie warto ryzykować. Do dowolnego gracza. Nadchodzi wiele meczów i będziemy je analizować.”

Jardine, żałuję tego Meksykański klasyk Ponieważ tak było, zaplanowano je po dacie FIFA Winny zranienia Caceresa.

„Na szczęście mamy wielu zawodników w reprezentacji narodowej, dobrze, że każdy zawodnik reprezentuje swoją reprezentację, a to czyni nas większymi jako klub, ale teraz, w takich meczach jak ten, Bardzo uczciwie wobec historii FIFAGracze chcą grać, ale są zbyt zmęczeni. Naszą rolą jest ich odzyskać i możliwie najlepiej skompletować zespół. To nie jest idealne„.

Czy Lechowski zadebiutuje w El Clásico?

Miejsce urugwajskiego obrońcy zostanie obsadzone Igor Lichnowskiz Właśnie trafiło na listę Pochodzący znad Tygrysu, ale kto to zrobił Po ponad czterech miesiącach bezczynności.

„Igor jest już w drużynie, bardzo dobrze trenował, nie ma idealnej szybkości do gry, ale Wykonał całą pracę i jest na dobrym poziomie fizycznym i technicznym„.

Henry Martin powróci w klasycznym filmie

Z drugiej strony amerykański strateg potrzebował trochę czasu, aby to przyznać Henryk Martin Ma dużo Szanse na rozegranie tego meczu z Chivas.

„Henry (Martin) jest w pełni gotowy do gry i treningu. Trenował bardzo dobrze i zobaczymy. Nie chcę udzielać informacji Chivasowi, skorzystaliśmy już z opcji napastnika, ale nie warto przewidywać żadnej sytuacji. Jeśli Henry nie zacznie grać, będzie w grze”.

Podczas tej operacji Jardine będzie na ławce rezerwowych

Zaledwie kilka dni temu Andre Jardine przeszedł pilną operację zapalenia wyrostka robaczkowegoMimo to strateg będzie siedział na ławce rezerwowych w Águilas podczas meczu ze Świętym Stadem.

„To było przerażające, ale właściwie czułem się całkiem nieźle. To była pilna operacja, ale wszystko poszło bardzo dobrze i szybko.. „Czuję się bardzo dobrze, nie mogę włożyć tak dużo wysiłku przy całej energii, jaką mam, ale czuję się bardzo dobrze”.