19 maja, 2024

Transmisja meczu Realu Madryt i Bayernu Monachium na żywo w Internecie, półfinału Ligi Mistrzów, za darmo

Minuta 91: Gooool! Joselu (Real Madryt) umieszcza piłkę w polu karnym

Minuta 88: Gooool! Joselu (Real Madryt) wykorzystuje luźną piłkę po ogromnym błędzie Manuela Neuera i zdobywa bramkę z pola karnego. 1:1.

Minuta 68: Brawo! Ekscytujący atak Alphonso Daviesa (Bayern Monachium) kończy się strzałem w pole karne. Dośrodkował piłkę na prawo od bramki i zdobył 0:1.

Minuta 59: Rodrigo (Real Madryt) wykonuje bezpośredni rzut wolny w niebezpiecznym miejscu. Piłka leci obok lewego słupka.

Minuta 55: Vinicius Junior posyła wspaniałe podanie do Rodrigo (Real Madryt), ale ten nie zdobywa bramki. Jego strzał z pola karnego minął prawy słupek.

Minuta 47: Cóż za wspaniała okazja do zdobycia gola! Alphonso Davies (Bayern Monachium) znajduje miejsce w polu karnym i udaje mu się oddać strzał, jednak obrońca blokuje strzał, porzucając piłkę nad poprzeczką.

Minuta 39: Vinicius Junior (Real Madryt) strzela na bramkę z krawędzi pola karnego. Piłka leciała na prawą stronę bramki, jednak Manuelowi Neuerowi udało się zablokować strzał.

Minuta 28: Harry Kane (Bayern Monachium) wykorzystuje odbicie i strzela ze środka bramki. Piłka dotarła w prawy dolny róg, ale Andriej Łunin znakomicie ją zatrzymał.

13 minuta: Rodrygo (Real Madryt) łapie piłkę w polu karnym i trafia w środek słupka, ale Manuel Neuer broni ją.

Minuta 8: Świetna okazja! Serge Gnabry (Bayern Monachium) otrzymuje wykalkulowane podanie w pole karne i strzela w prawy słupek.

Formacja: Real Madryt kontra Bayern Monachium

Real Madryt:dwa kolory; Carvajal, Nacho, Rudiger, Mendy; Chouamini, Kroos, Fede Valverde, Bellingham; Winicjusz i Rodrigo.

Bayern Monachium: noir; Kimmich, Dier, De Ligt, Mazraoui; Laimer, Pawłowicz; Sane, Musiała, Gnabry; I Kena.

Dzień drugiej rundy półfinału Liga Mistrzów między Real Madryt i Bayern Monachium Po zaciętej walce w pierwszym meczu zremisowaliśmy 2:2. Po 90 minutach meczu pomiędzy obydwoma gigantami wszystko jest nadal otwarte Allianz ArenyChociaż Bayern Pokonali cztery z ostatnich meczów kwalifikacyjnych do turnieju z Madrytem, ​​a Biali dokonali tego w dwóch ostatnich.

READ  Chivas kpi z Chino Huerty po pokonaniu Pumy w piosence Rehecho en CU

Grupa Carla Ancelottiego Po zdobyciu 36. tytułu w turnieju z ogromną satysfakcją przystąpi do drugiego rozdziału tych ekscytujących kwalifikacji La Ligazakończył się w ubiegłą sobotę dzięki zwycięstwu 3:0 nad Kadyksem w turnieju Bernabeu Porażka Barcelony z Gironą na Montilivi. Zwycięstwo nad Kadyksem było 37. zwycięstwem Realu Madryt we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie (Z37, P10, Z2) i prawdopodobnie będzie Bayern Monachium Musisz mieć znaczący sukces w ofensywie, aby móc policzyć swojego gospodarza; Real Madryt strzelił dwa lub więcej goli w każdym z pięciu ostatnich meczów ligowych Bernabeu.

Możesz być zainteresowany: Nene Beltran: „Chicharito jest świetny w szatni”

Ale Bayern Monachium Weekend, który nie wpłynął zbyt pozytywnie na ich pewność siebie, przed decydującym spotkaniem na Białej Trybunie, w którym przegrali 3:1 ze Stuttgartem, wygrali dwoma bramkami w końcówce. Co prawda wyjściowy skład monachijskiego giganta zaprezentował wiele nowych elementów w porównaniu do tych, które wykorzystano w pierwszym meczu z Realem Madryt, jednak trzeba zaznaczyć, że Bayern Wygrali tylko cztery z ostatnich dziewięciu oficjalnych meczów (Z4, E2, L3). Podobnie drużyna Thomasa Tuchela straciła co najmniej dwa gole w ośmiu z ostatnich dziesięciu spotkań we wszystkich rozgrywkach (3 zwycięstwa, 2 remisy, 5 porażek).

Najwybitniejsi gracze: Real Madryt vs Bayern Monachium

Mimo, że siedział na ławce rezerwowych Judy Bellingham Strzelił swojego 22. oficjalnego gola przeciwko Kadyksowi za pomocą Real Madryt W obecnej kampanii. W tej edycji Ligi Mistrzów Anglik w dziewięciu meczach zdobył osiem bezpośrednich bramek (G4, A4). Harry’ego Kane’aKolega Bellinghama z drużyny angielskiej strzelił pięć goli (trzy z rzutów karnych) w ostatnich czterech meczach Bayernu Monachium.