29 kwietnia, 2024

Chivas kpi z Chino Huerty po pokonaniu Pumy w piosence Rehecho en CU

the Chivas W zeszłą sobotę wrócili do zwycięstwa, wygrywając 3:1 na stadionie Akron przed… Kuguaryzwycięstwo, które było istotne dla Guadalajary, biorąc pod uwagę jej cel, jakim jest kontynuowanie walki o pozycje w Liguilli, ale było również bardzo imponujące, ponieważ UNAM To właśnie ten zespół wyeliminował ich w ćwierćfinale ostatniego turnieju Liga Meksykańska.

W tym meczu był postacią Auriazules Cesara „Chino” Huerty, piłkarz, który trenował w Ripanyo, ale opuścił drużynę z powodu braku możliwości zdobycia referencji uniwersyteckiej. Tego popołudnia Huerta wysłał jasny komunikat do… Chivaspokazując koszulkę z legendą”Odnowiony w CU” Po zdobyciu gola nawiązał do Jimmy'ego Lozano w 2004 roku i zadeklarował swoją „miłość” do swojego nowego klubu.

Ale w ten weekend chiński Nie mógł być ważnym elementem stołecznej drużyny, gdyż na początku drugiej połowy wszedł na boisko jako rezerwowy, powoli doliczając minuty z powodu kontuzji.

Jak Chivas zemścił się na Chino Huercie?

Na stadionie w Akron. Guadalajara Najlepiej spisał się w drugiej połowie, kiedy Huerta był już na boisku i strzelał gole Mały QuillAntonio Briceño W Wiktor GuzmanZabili pęd kotów. Gol Pucho był bardzo udany po świetnej grze zespołowej, którą zainicjował wesz AlvaradoGdy Chino leżał w pozycji leżącej, aby uzyskać ostatnią pomoc.

Wykorzystano to Chivas Opublikować wyraźną kpinę na portalach społecznościowych, gdzie pokazali ekskluzywne nagranie tego gola na poziomie boiska, ze szczególnym uwzględnieniem zamiatania Ogród warzywny, Do filmu dołączyli „prowokacyjny” tekst.

„Brawo przy tym celu. Gra Pujo i przedstawienie kapitana drużyny i lidera punktacji, Bucho Guzmana.

Po tym trollingu nie czekała na reakcje na portalu X (dawniej Twitterze), gdzie kibice Biało-Czerwonych byli zachwyceni „występem” swojej drużyny. Community ManagerPodczas gdy ci w niebiesko-złotych bronili go Kuguary Chino pojawia się w większych grach.

READ  Chivas vs Atlas: cele, podsumowanie, filmy