23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Decyzja Red Bulla w sprawie Hornera jest nieuchronna

Decyzja Red Bulla w sprawie Hornera jest nieuchronna

Wydaje się, że znajdzie się rozwiązanie tego problemu Hornera Zanim kampania 2024 rozpocznie się w najbliższy czwartek. Jak podaje Sky Sports. Decyzja Red Bulla będzie znana we wtorek lub środę Poinformują o tym, czy nadal będzie prowadził drużynę, czy też jego kontrakt zostanie rozwiązany.

Jak podkreślają same brytyjskie media, śledztwo prowadzone przez Austriaków od chwili ujawnienia kontrowersji liczy już ponad 100 stron pełnych informacji. Teraz jest w rękach Zarządu Red Bull GmbHKim są ci, którzy wydają wyrok?

Przeczytaj także

Pomimo wszystkich plotek krążących wokół Red Bulla, RB20 był najbardziej obiecującym samochodem przed otwarciem sezonu. Jednak jego Christian Horner w Bahrajnie stwierdził, że śledztwo, któremu został poddany, odwracało jego uwagę Odpierając jednocześnie jakiekolwiek oskarżenia pod jego adresem.

Wszystko wyszło na jaw 5 lutego, kiedy Red Bull ogłosił, że wszczął dochodzenie w sprawie lidera swojego zespołu w związku z rzekomymi niewłaściwymi zachowaniami wobec niektórych pracowników. Logicznie rzecz biorąc, nie ujawniono żadnych dalszych szczegółów i od tego czasu pozostają jedynie spekulacje na temat stanowiska, jakie Horner zajmuje od tego czasu. 2005. W tej chwili był obecny w okresie przygotowawczym, ale okaże się, czy sezon się rozpocznie, czy nie Sakhir W ciągu kilku godzin.

Horner u boku Adriana Neweya

Marka Thompsona/Getty’ego

Ford naciskał

Amerykańska marka, która będzie dostawcą silników Red Bull, również naciska, aby problem został rozwiązany raczej wcześniej niż później. W rzeczywistości nie byli w ogóle usatysfakcjonowani sposobem prowadzenia sprawy, ponieważ nie zapewniała ona żadnej przejrzystości.

Ze swojej strony zarówno FIA, jak i Formuła 1 nie chciały rozmawiać z wyprzedzeniem, ale poprosiły Austriaków, aby się pospieszyli i znaleźli rozwiązanie raczej wcześniej niż później.

READ  Trio Jaime'a Lozano zostanie zapomniane; CONCACAF chce go na mundial 2026