23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przerażające rozcięcie nogi zawodnika Eniko z hiszpańskiej drugiej ligi (wideo) – Fox Sports

Przerażające rozcięcie nogi zawodnika Eniko z hiszpańskiej drugiej ligi (wideo) – Fox Sports

W niedzielę 25 lutego. Amorebieta Przyjął Albacete w Lezamie, a spotkanie zakończyło się po południu Hipermobilność LALIGA (drugie miejsce w Hiszpanii); Mecz zakończył się bezbramkowym remisem Lodowaty Cut cierpiał na tym Eniko Georgi.

Napastnik Amorebiety wszedł na boisko po przerwie; po dziesięciu minutach, Georgie sprężony KikiObrońca Al-Basit, który uderzył napastnika w kość i przy zastoju ruchu odprawy pozostawił po sobie szokujący obraz.

Możesz być zainteresowany: Karzą amerykańskiego trenera fizycznego po sprowokowaniu sztabu szkoleniowego Cruz Azul (wideo)

Eneko Jauregui cierpiała na „A Głęboka rana W okolicy piszczeli lewej nogi. Po pierwszym opatrzeniu przez klubową służbę medyczną na tym samym stadionie napastnik został przewieziony do szpitala. Po badaniu na sali operacyjnej przeszedł operację Szycie wewnętrzne i zewnętrzne Zamknąć ranę” – w raporcie medycznym przestrzegano o niebezpieczeństwie cięcia, które zakończyło się założeniem 13 szwów.

„Kiedy to zobaczyłem, po prostu zapytałem lekarza, czy nie mogę dalej grać w ten sposób” – powiedział. Eniko Georgi Do Poczta: „– Kiedy mi powiedział, że nie, cóż, zaakceptowałem to i przestałem się wszystkim srać – dodał w bardzo naturalny sposób piłkarz.

Nawet gdy się uśmiecha, Jauregui przypomina sobie, że bliskie mu osoby pozwoliły mu dostrzec ryzyko i bardzo trudną pocztówkę, w którą był zaangażowany, pomimo „bez względu na koszty izolacji i tak dalej”. – Mam nadzieję, że to nie za dużo.

powrót do zdrowia Eniko Georgi Przynajmniej w przypadku pierwszego podejścia zajęłoby to kilka tygodni, gdyby powstał obraz, który pozostał jedynie anegdotą, ale który po raz kolejny w centrum debaty umieścił prawidłowe używanie nagolenników, co w dzisiejszych czasach stało się już bardziej powszechne zwykłą ozdobą nóg niż narzędziem utrzymania integralności fizycznej.

READ  „Potro” Gutierrez nie będzie miał jeszcze pełnego składu przeciwko Lyonowi

Możesz być zainteresowany: „Nie zapomnij, dwa do zera”: memy o historycznym zwycięstwie meksykańskich kobiet nad Stanami Zjednoczonymi (zdjęcia)