20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cruz Azul może otrzymać dwa wzmocnienia na Apertura 2024

Cruz Azul może otrzymać dwa wzmocnienia na Apertura 2024

rynek

Dwa powroty, na które La Maquina może liczyć na Apertura 2024.

© Agencja Mediów JamMartín Anselmi zamierza kontynuować rywalizację na szczycie z Cruz Azul.

Cruz Azul kontynuuje walkę o pierwsze miejsce w Mistrzostwach Clausura 2024 w odnowionym składzie, w którym występuje kilka nazwisk, zwłaszcza od czasu przybycia Martina Anselmiego. W ostatnim oknie transferowym La Maquina przeszła metamorfozęAle, Wygląda na to, że w niektórych obszarach zespołu zabrakło „krótkiego” składu.

Brak zmiennych wagowych Obecność trenera na ławce rezerwowych stała się ostatnio tematem dyskusji. Jednym z tych „rzadkich” miejsc jest czołoSytuację zaostrzyła kontuzja, której doznał Gabriel Fernandez.

Biorąc pod uwagę długie ożywienie, z jakim będzie musiał się zmierzyć byk, Oczekuje się, że Cruz Azul skoncentruje się (między innymi) na przybyciu napastników Na letnie okno transferowe przed Aperturą 2024. To jest to miejsce Maszyna może mieć dwa „natychmiastowe” wzmocnienia, ponieważ są to przedmioty należące do organizacji. Czy Anselme by je chciał?

Loti i Tabo mogą latem wrócić do Cruz Azul

Jednym z napastników, który mógłby otrzymać drugą szansę u Cruz Azul, jest… Augusto Lotti. Argentyńczyk Jest wypożyczony do Lanusa, a jego związek kończy się w czerwcu tego rokuWtedy powinien wrócić do La Norii, gdzie ma kontrakt do grudnia 2026 roku. Warto zaznaczyć, że południowoamerykański klub ma opcję jego wykupienia.

Augusto Lotti świętuje zdobycie gola z Cruz Azul. (obrazek 7)

Podobny, choć bardziej kontrowersyjny przypadek, dotyczy… Chrześcijańskie tabuktóry został znaleziony Wypożyczony dla UNAM Pumas, także do czerwca 2024 r. Urugwajczyk jest minimalnie związany z uniwersytetem, więc jego prezent nie jest najlepszy. Warto dodać, że wraz z Cementerosem pozostawił także silny opór i niewielkie znaczenie. Czy Anselme chciałby to z powrotem?

Czy Christian Tabu zemści się w Cruz Azul? (obrazek 7)

Numery Lotte w Cruz Azul

 • Okres: grudzień 2022 – sierpień 2023
 • Rozegrane mecze: 22
 • Cele: 3
 • Pomoc: 2
 • Minuty: 947 minut (średnio 43 minuty na mecz)
 • Tytuły: 0
READ  Nie żyje Francisco Forasteri, były komentator Televisa Deportes

Numery Tapo w Cruz Azul

 • Okres: styczeń 2022 – sierpień 2023
 • Liczba rozegranych meczów: 50
 • Cele: 4
 • Pomoc: 0
 • Minuty: 1889 (średnio 21 minut na mecz)
 • Tytuły: 1 (Superpuchar Hiszpanii 2022)

rekonesans Komu dałbyś drugą szansę w Cruz Azul?

Komu dałbyś drugą szansę w Cruz Azul?

Głosy oddały już 1474 osoby

Absolwent nauk o komunikacji i technika dziennikarstwa, absolwent Universidad Argentina de la Empresa (UADE). Dzięki swojej przeszłości w Diario Olé i innych popularnych serwisach cyfrowych, od 2020 roku dołączył do grona serwisów Futbol, ​​gdzie obecnie pracuje jako subredaktor produktów w Meksyku. Obecnie specjalizuje się w Liga MX, reprezentacji Meksyku i Concacaf, chociaż relacjonuje i śledzi najważniejsze zawody sportowe na świecie.