24 kwietnia, 2024

Chivas vs Atlas: cele, podsumowanie, filmy

oni zniszczyli Seria. atlas Partia Rojiblanca wygasiła i skróciła pięć kolejnych zwycięstw w Guadalajaraktóry w miarę postępów konfrontacji będzie musiał pojawić się na stadionie Jalisco, bo musi wygrać dwoma bramkami, aby wyeliminować mistrza i awansować do półfinału.

Nie minęła minuta, kiedy chivas Miał swoją pierwszą wyraźną szansę na zdobycie gola, ale Roberto Alvarado wybaczył Camilo Vargasowi, który tylko na własne oczy śledził drogę piłki, która trafiła w bok jego bramki.

po zabawie AlfaradoA niebezpieczeństwo ustało w regionach, dopóki nie pojawił się lokalny błąd. Alan Torres Oczyść środek i w podzielonej kuli, atlas posiadanie piłki i piłka natychmiast znalazła się w polu; Miguel Jimenez Przede wszystkim było czuwanie, ale odbicie dotarło do moich stóp Jeremy markiz Który nie zawiódł i został wysłany do konserwacji.

markiz Swojego pierwszego gola strzelił w Legili, ale to nie wystarczyło dla czerwono-czarnego młodego zawodnika, bo wraz ze zbliżającym się końcem pierwszej połowy pojawił się w polu z nowym strzałem, by podpisać dla niego dublet.

chivas Odpowiedział w drugiej połowie. Reakcja mieszkańców przyszła wraz z nowym ’Skóra”. Christian Calderon Skrócił dystans do 53 minut i zaledwie dziesięć minut później był bardzo bliski zdobycia wyrównania, ale trafił w piłkę w Vargasa, który dzielnie wyszedł, aby nie dopuścić do upadku jego bramki.

Z 1-2 na tablicy wyników, atlas Dbaj o przewagę i unikaj niebezpieczeństwa szybkimi kontratakami ze skrzydeł; Chwila chivas Został właścicielem imprezy i zaczął gonić cel Camilo VargasAle bez powodzenia.

Znak nie poruszył się ponownie, a pierwszy rozdział pokolorowany na czerwono i czarno, wszystko zostanie rozstrzygnięte w Plac zabaw Jaliscogdzie chivas Będzie miał absolutną możliwość podcięcia korony bohatera.

Możesz być także zainteresowany – CHIVAS: DIEGO AGUIRRE, DT Polecany do stada przez promotora