20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Śledztwo w sprawie Christiana Hornera zostało zakończone.  We wtorek lub środę decyzja będzie znana

Śledztwo w sprawie Christiana Hornera zostało zakończone. We wtorek lub środę decyzja będzie znana

Czekanie dobiegło końca… na dokończenie powieści czerwony Byk! Według różnych doniesień medialnych śledztwo jest w toku Christiana Hornera Zostałoby ono już zakończone i decyzja zostałaby odpowiednio zakomunikowana Wtorek lub środa.

Od początku lutego dyrektor Wyścigi Red Bulla Był badany przez spółkę-matkę zespołu Formuła 1Red Bull GmbH, w związku ze skargą dotyczącą niewłaściwego zachowania wobec współpracownika.

the dochodzenie Sprawa zewnętrzna była w rękach wyspecjalizowanego prawnika, który przeprowadził przesłuchanie Hornera Ostatnio 9 lutego.

Raport, który był przedmiotem dyskusji, będzie zawierał ponad 100 stronjest obecnie w rękach dyrektorów Red Bull GmbH, którzy zadecydują o tym przed rozpoczęciem wyścigu Grand Prix Bahrajnu Nie wiadomo, czy Horner będzie kontynuował swoje obowiązki w zespole, w którym gra Miltona Keynesa.

Znacznie chrześcijanin Był obecny na starcie RB20 Oraz podczas testów przedsezonowych.

O kogo oskarżony jest Christian Horner?

Christian Horner, prezydent Sergio Pereza I Maxa Verstappena Jeden z pracowników rzekomo zwrócił na to uwagę Wysyłanie pracownikowi „niestosownych” zdjęćCo wywołało zamieszanie w austriackiej drużynie.

Według doniesień z ObrazŚledztwo odzwierciedla powagę postawionych mu zarzutów Hornera. Jeśli udowodni mu się winę, jego pozycja dyrektora technicznego zespołu może być zagrożona, pomimo sukcesów, jakie odniósł w zeszłym sezonie.

Możesz być także zainteresowany: Grand Prix Bahrajnu: Kiedy i kiedy warto obejrzeć pierwszy wyścig Formuły 1?

READ  Amerykańska marka przestanie być sponsorem Pumy po Mistrzostwach Clausura 2022