25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Były trener Leicester City po związku z zawodnikiem – Fox Sports

Były trener Leicester City po związku z zawodnikiem – Fox Sports

od dwóch miesięcy Williego Kirka Został usunięty ze stanowiska trenera drużyny Kobiety z Leicesteru z Super Ligi Kobiet po tym, jak zdecydowano, że „„Naruszył kodeks postępowania zespołu do tego stopnia, że ​​jego stanowisko było nie do utrzymania”.

Klub język angielski Po otrzymaniu doniesień o jego obrażeniach wszczęto dochodzenie strategiczny Zostanę A relacja Z jednym ze swoich graczeW związku z tym Zarząd podjął decyzję o podjęciu działań w tej sprawie przeciwko Brytyjski trener 45 lat.

Niedawno były trener Leicester przerwał milczenie i podał szczegóły dotyczące swojego romansu z piłkarzem, którego nazwisko nie było znane.

Ze swojego domu w Nottinghamshire trener po raz pierwszy opowiedział o swojej relacji z jednym z zawodników Leicester City i przyznał, że to ona zrobiła pierwszy krok.

„Jedna z zawodniczek zadzwoniła do mnie poza pracą, aby wyrazić swoje uczucia do mnie. „Powiedziałem mu, że to «śmieszne» i zamknąłem go”. codzienna poczta.

Mimo głównej odmowy trener zapowiedział, że gdy piłkarz doznał kontuzji, temat wrócił. „Wiedzieliśmy, że ten związek jest niemoralny. Przybyliśmy w ciemności i wyszliśmy w ciemności, ponieważ wiedzieliśmy, że to jest złe”.

Relacja między Kirkiem a zawodniczką wyłoniła się po tym, jak widziano ich razem we Włoszech w lutym ubiegłego roku, gdzie wykorzystali przerwę międzynarodową w kobiecej piłce nożnej i pojechali na wakacje.

„Uzgodniliśmy, że spędzimy kilka dni. Przekonywaliśmy się, że damy radę. „Lecieliśmy w różne dni, spędziliśmy dwie noce we Włoszech, a następnie odbyliśmy dwa oddzielne loty z powrotem” – powiedział.

Brytyjczyk otrzymał następnie skargę, a klub przeprowadził wewnętrzne dochodzenie. Kilka dni później szefowa działu kobiecego drużyny zadzwoniła do niego i zapytała: Czy jesteś w związku z zawodnikiem? „Wiemy wszystko. Wiemy, że byłeś we Włoszech i wiemy, że zaczęło się tuż przed Bożym Narodzeniem”.

Willie Kirk nie miał innego wyjścia, jak tylko przyznać się do błędu i wkrótce po opuszczeniu ławki rezerwowych Leicester został zwolniony ze stanowiska.

READ  Mecze dnia: Cruz Azul vs Lyn: Podsumowanie, wynik i gole wczesnego meczu Liga MX: Runda 16 Apertura 2022

„Przyznając się do tego, potraktowano mnie i poczułem się jak przestępca. To moja wina, moja wina, nigdy nie powinienem był nic robić. Istnieje kodeks postępowania, w którego wdrażanie brałem udział […].

„To było frustrujące. I w przewrotny sposób myślę, że wiele z tej frustracji przerodziło się w nienawiść. Nienawidziłem siebie. Nienawidziłem klubu. Były chwile, kiedy czułem się urażony tym związkiem, mimo że związek nadal trwał. […] To nie był trener sprawujący swoją władzę i mówiący: „Idź ze mną do łóżka, a dam ci jedenaście”. Skończyłem.