19 maja, 2024

papier!  Lyon przegrywa z Urawa Red Diamonds i odpada z Klubowego Pucharu Świata

papier! Lyon przegrywa z Urawa Red Diamonds i odpada z Klubowego Pucharu Świata

Artykuł z La Fiera w klubowe mistrzostwa świata! Lew Nie mogłam sobie z nim poradzić Czerwone Diamenty Urawy Do domu wróci bez długo oczekiwanego meczu z… Manchester W Półfinały.

drużyna Nicholasa Larcamona Został wyprzedzony i mimo że wynik wynosił tylko 1:0, taka była rzeczywistość Rodolfo Cotta Uniknął tego, co mogło być ciężkim wynikiem mistrzów Azji.

Po pierwszej połowie, w której wynik zakończył się bezbramkowym remisem, zwycięski gol padł w 78. minucie Alex Schalk Po asyście Jose Kante, który był gwiazdą meczu, posłał piłkę do tylnej siatki.

Później, już w desperacji, William Teselo został wyrzucony z boiska za podwójną żółtą kartkę i choć La Vieira została w 10-tce, to w ostatnich minutach próbowała wyrównać. Ale, Federico Viñas i Angel Mina Nie było w porządku.

W ten sposób Lyon kończy swój udział w Klubowych Mistrzostwach Świata, gdyż FIFA zdecydowała się w tej edycji na odwołanie, podobnie jak miało to miejsce wcześniej, meczu o piąte miejsce.

Statystyki meczowe

Może zainteresuje Cię także: Messimania! Lionel Messi odwiedzi Hongkong z Interem Miami, a kibice natychmiast wyprzedali bilety

READ  Bengals at Chiefs, potwierdzający spotkanie po raz pierwszy w finale konferencji