8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bengals at Chiefs, potwierdzający spotkanie po raz pierwszy w finale konferencji

Cincinnati pokonało Bills na wyjeździe i awansowało do AFC Championship Game. Eagles czekają na zwycięzcę Cowboys i 49ers

the Konferencja amerykańska Ma pojedynek z dawnymi znajomymi Mecz o mistrzostwo.

Tej niedzieli Bengale z Cincinnati Uderzyli w dom Rachunki Buffalo Podczas obfitych opadów śniegu na stadionie Highmark przypieczętowali swój bilet do Azjatycki finałgdzie się spotkają Szefowie Kansas Citypowtarzając ten sam tranzyt, co w zeszłym roku.

Cincinnati Odwiedzę ponownie Arrowhead, gdzie spędzili ostatni rok głowy27-24, w Mecz o mistrzostwo przyłączać Konferencja amerykańska przed zejściem z Los Angeles Rams w Super Bowl.

Mecz zaplanowano na najbliższą niedzielę 17:30 Czas w Meksyku.

w sezonie zasadniczym, Bengale zmożony głowy Z takim samym skutkiem, mimo gry u siebie.

W przypadku wygranej Faktury, Mecz o mistrzostwo przyłączać Azjatycka Konfederacja Piłkarska Zostałby rozegrany na Mercedes-Benz Stadium w Atlancie.

NFL zmieniło system play-off po meczu pomiędzy bawół s Cincinnati Odwołano tydzień 17. Spotkanie kończy się na głębokości FakturyJednak Damar Hamlin upadł na boisku po pozornie rutynowym ataku z powodu zatrzymania akcji serca i nie było wystarczająco dużo czasu, aby przełożyć mecz na późniejszy termin.

the Faktury Miał szansę zająć pierwsze miejsce w mistrzostwach Azjatycka Konfederacja Piłkarska wygrać. zamiast tego, bawół Zagrał mniej niż jeden mecz i skończył w połowie z tyłu Kansas City.

W zeszłym tygodniu NFL ogłosiło, że ponad 50 000 biletów na mecz zostało już wyprzedanych, ale fani, którzy kupili bilety, otrzymają teraz pełny zwrot pieniędzy za zakup.

Możesz cieszyć się najlepszymi NFL dzięki Star+, zasubskrybuj tutaj!

w Krajowa Konferencja, Orły z Filadelfii Czekam na zwycięzcę popołudniowego meczu pomiędzy Kowboje z Dallas s San Francisco 49ers.

READ  Barcelona zamyka rewolucyjny rynek

Filadelfia1 miejsce w NFC, bez problemu pokonał u siebie New York Giants 38-7.

the Mecz o mistrzostwo przyłączać Krajowa Konferencja Odbędzie się w najbliższą niedzielę, 29 stycznia 02:00 Czas w Meksyku.