8 lutego, 2023

ich oferta! Nacho Ambrose podkreślił główny błąd Chivasa Paunovicia

Liga MX

Trener Toluca otwarcie ujawnił, co drużyna Guadalajary przestała robić, aby pozwolić sobie na wyróżnienie się i osiągnięcie najlepszych wyników na tablicy wyników.

obraz 7

Chivas miał bardzo mieszany występ w sobotnim pojedynku z Tolucą, ponieważ zespół Rojiblanca miał świetny występ w pierwszej połowie, ale W drugiej połowie spisali się znakomicieTak więc trener Meksykanów, Nacho Ambrose nie ma nic przeciwko podkreślaniu głównej winy stada.

przez pierwsze 45 minut, Guadalajara pokazała świetny poziom, w którym błyszczała indywidualnie i wspólnie, będąc w stanie awansować o krok dalej na tablicy wyników; Jednak w drugiej połowie Czerwone Diabły zajęły i zdołały podporządkować sobie Perłę Zachodu W swojej prezentacji w domu na tej Clausurze 2023.

Dlatego cynobrowy sternik, Ignacio Ambriz ujawnił brak sił Guadalajary Od tamtej pory kluczem było to, by móc powrócić Nie wiedzieli, jak wykorzystać kapitał, gdy był on wyższy niż w stolicy stanu Meksyk.

Pierwsza połowa była do przyjęcia dla Chivas. Co może być twoją winą? Właśnie strzelili dla nas bramkę Wtedy uratowałem, że reakcja ekipy z moją modyfikacją była lepsza (…) To był dwuczęściowy mecz: taki, w którym Chivas nas zdominował A w drugim zrobiliśmy to, co było konieczne, aby osiągnąć to zwycięstwo ”- wyjaśnił strateg na konferencji.

Kiedy Chivas zagra z FC Juarez?

Porażka, której doznał w domu z Tolucą, powinna szybko zostać pozostawiona stronie Guadalajary, która musi zacząć przygotowywać swój skład.To samo zaangażowanie będzie miał w Ciudad Juárez przeciwko Bravespojedynek do rozegrania W najbliższą sobotę, 28 stycznia o godzinie 21:10Czas środkowo-meksykański.

Podobała Ci się nasza notka? Czy miałeś odwagę? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Rebaño Pasión umożliwia interakcję z naszymi treściami. Za pośrednictwem Viafora możesz nam powiedzieć, czego chcesz, za pośrednictwem Google, Facebooka lub poczty e-mail. Kompletne, wyselekcjonowane doświadczenie dostosowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!