22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowym samochodem Alonso na rok 2024 jest Aston Martin AMR24 o bardzo charakterystycznym designie Red Bulla

Nowym samochodem Alonso na rok 2024 jest Aston Martin AMR24 o bardzo charakterystycznym designie Red Bulla

Astona Martina Zostało to zaprezentowane za pośrednictwem jej kont na nowych portalach społecznościowych Amr 24, samochód Fernando Alonso i Lance’a Strolla Na ten sezon. Chociaż główny trener Dan UgórPorozmawiaj o samochodzie ciągłośćTo wcale nie jest pierwsze wrażenie.

Oto nowy Aston Martin AMR24Amr F1

patrząc od przodu, Nos przypomina ubiegłorocznego Red Bulla RB19, jest bardziej przycięty i ostry w okolicy nosa. Stożek łączy się z drugim poziomem przedniego spojlera. Na tym etapie konstrukcja została wykonana od podstaw w porównaniu do roku 2023.

Alonso: „Jedynym mistrzem świata bez kontraktu jestem ja”

W bocznym obszarze podąża także ścieżką Miltona Keynesa, m.in Pontony są bardzo małe i proste, z wejściem przypominającym skrzynkę na listy Z samochodu Verstappena i jego gamy wprowadzonej na Węgry w 2023 roku.

On Dolna warga dyszy wlotowej chłodnicy znajduje się znacznie przed górną wargą, Coś, co można było już zobaczyć w nowej Visa Cash RB w ubiegły piątek.

Początek podłogi, w okolicy nozdrzy, przez które powietrze dostaje się do dolnej części samochodu, a także widać wiele nowych elementów, Z wyraźniejszym rowkiem między listwami bocznymi a podłogą i wyraźniejszym obszarem włókien zawieszonych niż w ubiegłorocznym aucie. Ścieżkę wyznacza Niue w 2023 roku.

Górna część tratw pozostaje zachowana Basen, do którego wpadają skrzela Chłodzenie, ale teraz wydaje się bardziej zauważalne. To także zaskakujące Przeprojektowanie wlotu powietrza tak, aby wlot nad głową pilota był bardziej kwadratowy, Bardzo podobny do Red Bulla z imponująco ulepszoną nogą silnika.

Nowy układ tylnego zawieszenia

Jedną z wielkich innowacji w tym samochodzie jest zmiana w układzie tylnego zawieszenia, który przeszedł z układu „dyszel” (usztywnień). „Popychacz” – skomentował Fallows – jest częściowo podyktowany nową, mniejszą skrzynią biegów Mercedesa. Z drugiej strony taką konfigurację Red Bull stosuje od dwóch lat, z górnym trójkątem skierowanym lekko w dół, tak aby pomimo nieregularności toru nawierzchnia była jak najkrótsza od asfaltu.

READ  Puebla zakochuje się w Larcamónie za trzymanie go w La Franja - Sniper

Czego nie widać, np Zawieszenie naziemne i tylne to główne punkty wydajności tych samochodów z efektem naziemnym. Gdzie starają się naśladować mistrzów z ostatnich dwóch lat. Ścieżka zadecyduje w Bahrajnie, czy uda im się ją osiągnąć, czy nie.

Bezpośrednio do toru Silverstone

Zamiast prezentacji z wydarzeniem, jak w zeszłym roku, W Astonie woleli pokazywać zdjęcia „online” i krótkie filmy, bo woleli wykorzystać poranek, aby pojechać AMR24 bezpośrednio na tor, Czyli niecały kilometr od fabryki. Alonso i Stroll byli gotowi w dołach Silverstone Od pierwszej godziny do zrobienia Pierwsze 200 km Z samochodem

Około godziny 11:30 Lance Stroll po raz pierwszy wjechał samochodem na tor Silverstone. Po południu kolej na Alonso.