3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Brazylia wycofuje się z piłki nożnej na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku

Brazylia wycofuje się z piłki nożnej na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku

W niedzielę Argentyna zwyciężyła Brazylia Dzięki golowi Luciano Jundo Canarinha został wyeliminowany z możliwości zdobycia miejsca w turnieju Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024Pomógł także Paragwajowi, który w głównym meczu ostatniego dnia turnieju zremisował z Wenezuelą. Przedolimpijska Ameryka Południowadrugi zostanie sklasyfikowany.

W trzecim i ostatnim dniu finałowego meczu czworobocznego, który odbędzie się na stadionie Brigido Iriarte w… Caracas, Wenezuela, Argentyna Brazylia przez 77 minut bez większej skuteczności próbowała skrzywdzić przeciwnika obopólną potrzebą zdobycia jednej z pozycji, jakie turniej daje reprezentacji. Igrzyska Olimpijskie w Paryżu.

Wynik groził utrzymaniem takiego stanu, od zera do zera, wyeliminował Argentynę i zajął miejsce w rankingu Brazylii, ale nadeszła 78. minuta i się udało. Gondo Kierować się do celu Albiceleste A jednocześnie zakwalifikować się do igrzysk olimpijskich.

Klasyfikacja rundy finałowej u siebie, wobec braku meczu pomiędzy Paragwajem a Wenezuelą, była następująca: Argentyna Lider ma pięć punktów, a na drugim miejscu znajduje się Paragwaj z czterema punktami. Brazylia Trzecie miejsce z trzema zespołami i Wenezuelą, która była o krok od wyjścia z jednym punktem i trzymała się nadziei na pokonanie Paragwaju i zakwalifikowanie się do Paryża.

Turniej przedolimpijski, który odbywa się po raz pierwszy na ziemi wenezuelskiej i przyznaje dwa miejsca Paryż 2024W niedzielę zostanie wyłoniony regionalny mistrz, którego właścicielem jest Argentyna.

Brazylia nie będzie w stanie obronić swojej korony

tą drogą, VerdeMarilha Nie będzie miał okazji być obecnym na turnieju, w którym dwukrotnie zdobył dotychczasowy tytuł, po złotych medalach w Tokio 2020 i Rio 2016, nie licząc srebrnego medalu w edycji Londyn 2012, kiedy przegrali z Meksykiem.

Ta katastrofa zostaje dodana do listy złych wyników, jakie osiągnął Reprezentacja Brazylii W ostatnich latach przeciwko Albiceleste, z porażkami w finale Copa America i Pucharze Świata Maracanã Dla eliminacji Pucharu Świata.

READ  Pumas żąda 5 milionów dolarów odszkodowania od Daniego Alvesa