23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chico Perez ma nadzieję, że Red Bull będzie miał więcej „szczęścia” w kwalifikacjach do GP Emilii-Romanii

Chico Perez ma nadzieję, że Red Bull będzie miał więcej „szczęścia” w kwalifikacjach do GP Emilii-Romanii

Weekend w Grand Prix Emilii-Romanii Sprawy nie rozpoczęły się najlepiej, od słabych wyników w wolnych treningach. Sergio „Chico” Pereza Z jednej sesji treningowej na drugą awansował z czwartej na ósmą pozycję, a… Maxa Verstappena Spadł z piątego na siódme miejsce.

Z tego powodu Meksykanin wyraził nadzieję, że w sobotniej sesji będzie miał więcej „szczęścia” i zajmie dobre miejsce na starcie. „Imola to skomplikowany tor, na którym panuje oldschoolowy tor, ale ważne jest, aby zachować spuszczoną głowę”.

„Warunki były czasami trudne ze względu na wiatr; nadal musimy pracować, aby jak najlepiej wykorzystać samochód w przyszłości, ale mamy nadzieję, że jutro będziemy na lepszej pozycji” – skomentował Pérez Mendoza. Kto ma już cztery platformy w tym roku.

Pochodzący z Guadalajary upierał się, że będą musieli znacznie się poprawić, aby móc rywalizować w zawodach Tor wyścigowy Enzo e Dino Ferrari. „Kwalifikacje będą naprawdę ważne, więc mam nadzieję, że jutro będziemy mieli szczęście”.

„W każdym razie myślę, że w ten weekend będziemy mieli walkę” – powiedział Meksykanin Red Bull, który dwa lata temu na torze Imola zajął drugie miejsce.

Możesz być także zainteresowany: CHECO PÉREZ wysyła wiadomość do RED BULL w sprawie przedłużenia umowy: „Chcę rozwiać wszelkie wątpliwości”

READ  Czym są przedsezonowe testy F1 i kiedy się odbywają?