6 maja, 2024

Brutalny Chilijczyk z Meksyku wstrząsnął Arsenalem (WIDEO) – Fox Sports

sezon w Premier League Jego odejście i w ten weekend byliśmy świadkami wspaniałego pojedynku Stadion Emiratów między Arsenał I Fulhamto samo śledztwo Raula Jimeneza Zostały mi centymetry do zaznaczenia Pierwszy oficjalny gol z ’Ci, którzy mieszkają w chatach.

wprowadzenie Meksykański wyszło jako adres I było bardzo partycypacyjne Na spotkaniu towarzyszył Apopleksjazszedł do Obrona Wśród najważniejszych jest Chile Ten, który został rzucony, to ten sam, który przeszedł przez skrzydło.

Radzimy Ci: Zapomnij o GOATach i D10: Messi ma nowy przydomek po sukcesach w Inter Miami

Chilijczyk Raula Jimeneza

Spotkanie rozpoczęło się bardzo wzruszająco pierwsze sekundyA dowodem na to jest to minuta 1 spotkanie, Andreasa Pereiry Skorzystaj z nieostrożności Arsenał i zaznaczone 0-1funkcja, która mogła być szersza.

Niedługo później V.I 22. minuta Fulham dobra kolekcja Gra drużynowagdzie zaatakowali wszystkim, tkając łańcuch mijaj, mijaj, mijaj Po nieudanej próbie AukcjaZ powrotem Meksykański wilk.

Raula Jimeneza Brać piłka Rzucić wewnątrz region I jak z wybierać Meksykański Kilka lat temu, Został uruchomiony dla niego powietrze A ty Chilijski hit, Aukcja Co się stało Z jednej stronyAle to było dobre ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem.

Radzimy Ci: Czy to nowy niknam? Oznacza „yapique”, słowo, które Dynamo umieściło na koszulce Luisa Cháveza

Po 3 mecze wnętrze Premier League Raula Jimeneza nieprzerwany bez rejestracji formalnie, ponieważ w A przyjazny niezgodne z Hoffenheim Strzelił gola, ale w lidze sporo go to kosztowało.

READ  Wynik końcowy: Chivas vs Atlas: podsumowanie, gol i wynik 2021 Liga MX Clsico Tapato