28 marca, 2024

Wynik końcowy: Chivas vs Atlas: podsumowanie, gol i wynik 2021 Liga MX Clsico Tapato

Wynik końcowy: Chivas 0-1 Atlas | Liga MX – Apertura 2021 Runda 12

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 90 + 5 | koniec! Atlas zgarnął Clsico Tapato i położył kres dominacji Guadalajary, który miał sześć zwycięstw z rzędu przeciwko Rojinegros. Cocca są natychmiastowymi liderami w Liga MX. AQU la CRNICA.

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 90 + 3 | Dwóch ze stada wpada na teren! Olivas i Brisio żądają rzutu karnego, sędzia wskazuje na rzut od bramki. Tutaj spotkanie się zakończy, Atlas zabierze klasyczne tapato.

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 90 + 1 | Modyfikacja Atlasa. Udział Quiones się skończył, wchodzi Christopher Trejo.

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 90 | Barbosa jest zachęcana przez prawą rękę spoza obszaru. Piłka opuszcza jedną stronę. Sędzia czwarty wskazuje, że zostaną dodane cztery minuty.

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 86 | Guadajara gra swoją ostatnią marmurową piłkę. Istnieje potrójny mod: Molina Vacation, Alexis Vega i Angulo, Torres, Angel Zaldvar i Caesar Huerta.

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 78 | Niesamowicie, Atlas kieruje piłkę z boku na bok, nie mając zamiaru stwarzać zagrożenia w bramce Rogera Blanco. Weszliśmy w ostatnie minuty meczu.

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 73 | Nadchodzi kolejna sceneria z Cocca i jej czerwieni i czerni. Jairo Torres odchodzi i wchodzi Jeremy Marquez.

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 66 | Rzut rożny w prawo, środkowy Alexis Vega, główka Polo Presio i piłka stracona nad linią bramkową. Antuna nie mógł tego zrobić.

Chivas vs Atlas: podsumowanie, gol i wynik Cl

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 65 | Camilo Vargas w tle! Alexis Vega wykonuje rzut bezpośredni z rzutu wolnego, który sam podbił. Potężny strzał w najdalszy punkt i trafia w kolumbijską czaszkę.

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 64 | Jest żółta kartka dla nowo uznanego Aguirre. Alexis Vega usuwa dwóch z zespołu, dopóki numer 13 go nie zatrzyma.

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 64 | Judio z zapamiętywaniem! W środku, od prawej do drugiej kolumny, Angulo kontroluje czas i przestrzeń, Gudio wychodzi, aby zredukować i zakryć gwałtowną lewą stopę rojinegro.

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 62 | Quines ostrzegają! Rzut rożny w prawo, przejdź do pierwszego słupka, przy którym stoi Kolumbijczyk. Jego główka minęła bramkarza Godio.

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 57 | odwiedź ruch. Anderson opuszcza Santamarę i wchodzi do Axela Aguirre.

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 55 | Gudio w tle! Aldo Rocha trafia dośrodkowaniem z prawej strony, Julio Verch mocno wygrywa i kieruje się w daleki słupek, gdzie spotyka się z interwencją bramkarza Rojiblanco.

READ  Víctor „Pocho” Guzmán zamknął szarość National Classic wyrzutem

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 51 | Torres przelewa się z prawej strony, osiąga linię bazową i uderza gwałtownie w niską pozycję, którą Briseo wpycha daleko w róg.

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 46 | Rozpoczęła się druga połowa i Guadalajara dokonał zmiany. Sergio Flores odchodzi, pozostawiając swoje miejsce Carlosowi Cisnerosowi.

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 45 + 8 | Dochodzimy do końca pierwszej części. Atlas wygrywa końcową linię dzięki rzutowi karnemu Aldo Rocha „Ala Panenca”. Guadalajara gra z dwoma mniej po tym, jak Hiram Mir i Chikut Caleren zostali wykluczeni.

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 45 | Sędzia wskazuje, że zostanie dodanych osiem minut. Atlas kontroluje piłkę przeciwko Guadalajarze, która z upływem minut wygląda lepiej w obronie.

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 45 | Firch wita bramkarza plecami i kłania się Torresowi, którego strzał zasłania jego partner. Odrzut znajduje się u stóp Reyesa, który strzela lewą ręką z boku.

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 42 | Quiones ożywa na średnim dystansie. Czerwony i czarny nie mogą znaleźć drzwi, mimo gry z innymi piłkarzami.

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 39 | Guadalajara się zmieni. Jes Sanchez odchodzi na emeryturę, ten, który będzie miał minuty, to Antonio „Polo” Brisio.

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 31 | Chicot opuszcza pole we łzach. Caldern nie może powstrzymać gniewu po zobaczeniu czerwonej kartki, wszystko idzie dobrze dla Guadalajary. Teraz bawią się dwoma elementami mniej.

Chivas 0-1 Atlas | Dokładny. 28 | I jest wydalenie! „Chicote” Caldern zostaje zwolniony, Molina szykuje się do świętowania z Rochą i idzie z nim do konfrontacji, a Chicote wydaje się, że również twierdzi, że dostaje swoją drugą żółtą kartkę; Jairo Torres otrzymuje reprymendę za incydent, podobnie jak Quiones.

Chivas 0-1 Atlas | Minimum 27 | Dobry Atlas!! Zbieraj w Panence!! Aldo Rocha zajmuje pierwsze miejsce w meczu. Czerwono-czarny kapitan, gdy Panenka oskarża Gudio, rzuca się w lewo i nie odpowiada. Tablica wyników została otwarta!

Chivas 0-0 Atlas | Dokładny. 23 | Kara na rzecz atlasu! Rzut rożny na wizytę, nagłówek Rocha stara się sprowadzić piłkę do Quionesa. Olivas potyka się i pokonuje kolumbijskiego napastnika. Dla roszczeń „Chicote” obowiązuje żółta kartka.

Chivas 0-0 Atlas | Dokładny. 22 | Atlasowi nie można ufać obecnością innego człowieka. Przypomnijmy, że ten sam scenariusz przydarzył mu się w połowie tygodnia i ostatecznie przegrał z Pueblą przynajmniej dziesięć punktów.

READ  Ramiro Funes Mori mówi „tak” Cruz Azul i jest to jeden podpis daleki od bycia impulsem

Chivas 0-0 Atlas | Dokładny. 19 | Ostrzeżenie dla Angulo, który powstrzymał ucieczkę Uriela Antuny na prawym skrzydle. Teraz jest to pierwszy żółty kolor, po korekcie pracy Mir.

Chivas 0-0 Atlas | Dokładny. 13 | To czerwona kartka! Sędzia otrzymuje pomoc VAR, przechodzi do przeglądu oferty w VAR i decyduje, że zostaje wysłany do Hirama Mir. To był kopniak w twarz Furcha, podnieś nogę do poziomu twarzy.

Chivas 0-0 Atlas | Dokładny. 11 | Pojawienie się pierwszej żółtej kartki w grze, którą jest Hiram Mir. Obrońca stada popełnia faul na Julio Forch.

Chivas 0-0 Atlas | Dokładny. 11 | Julin Quiones prowadzi kilka metrów i jest zachęcany do strzelania spoza terenu. Jego strzał mija bramkarza.

Chivas 0-0 Atlas | Dokładny. 5 | W co się pakował Chivas! Mir opóźnia piłkę do Godio, jego serwis nie jest dobry i ucieka. Quiones był bliski wygranej, ale bramkarz rojiblanco posłał piłkę w stronę drużyny.

Chivas 0-0 Atlas | Dokładny. 3 | Rzut rożny dla Guadalajary z prawej strony. Pozycję, do której Hiram Mir nie sięga, aby zakończyć nogą, odrzut jest odpychany przez czerwono-czarną obronę.

Chivas 0-0 Atlas | Dokładny. 1 | Jest teraz odtwarzany w Jalisco! Clsico Tapato rozpoczyna i przenosi drużynę Czerwonych i Czarnych, która stara się zakończyć ojcostwo Guadalajary.

21:02 | Obie drużyny są już w tunelach, gotowe do wyjścia na boisko. Pozdrawiają się Aldo Rocha i Jess Molina, kapitanowie obu drużyn.

20:55 | W ten sposób rugbylanco jest rozgrzane kilka minut po gwizdku startowym. Dzisiejsza wygrana w Guadalajara dałaby im co najmniej siódme miejsce w światowych rankingach. Jeśli wygra Atlas, trafi do Dowództwa Generalnego, czekając na niedzielne wyniki.

20:45 | Camilo Vargas się rozgrzewa! 32-letni kolumbijski bramkarz jest liderem w obronie z najmniejszą liczbą goli w turnieju, straconych zaledwie pięciu bramek. W tym turnieju sześć razy opuszczał bramkę na zero.

20:35 | Zwróć uwagę, że atlas zawiera również informacje, które należy wziąć pod uwagę: Nie pozwolili mu na więcej niż jedną bramkę od kwietnia 2021 roku. To 17 gier z rzędu, z których wygrali osiem, zremisowali i przegrali cztery.

20:25 | Najnowsi poprzednicy Clsico Tapato są całkowicie skłaniani do Chivas, który ma na koncie sześć kolejnych zwycięstw nad Atlasem. Jakby tego było mało, zostawił swój cel na zero w czterech z tych sześciu pojedynków.

READ  Regulamin i protokół - David Medrano

Wyrównanie atlasu

20:15 | Teraz idziemy z jedenastoma posiadaczami atlasu. Na polu gry: Camilo Vargas, Hugo Nervo, Anderson Santamara, Luis Reyes, Diego Barbosa, Jes Angolo, Aldo Rocha, Edgar Zaldivar, Jairo Torres, Julio Firch i Jolene Coyons.

syn Trzy ruchy Diego Coca dotyczące ostatniego pojedynku. Reyes, Torres i Forch idą do eliminacji, Zastąpił Jonathana Herrerę, Christophera Trejo i Franco Troiansky’ego.

Asortyment Chivas

20:10 | Mamy już początkową jedenastkę! Chivas wyjdzie na boisko z: Raal Goddio, Luis Olivas, Miguel Ponce, Jess Sanchez, Hiram Mir, Christian 'Chicotte’ Caldern, Jess Molina, Sergio Flores, Jes Angulo, Uriel Antona i Alexis Vega.

syn Cztery korekty dotyczące porażki z Gallos Blancos. Dziś nie pojawiają się Alejandro Mayorga, Antonio Polo Presio, Gilberto Sepalveda i Fernando Belttern. Zastąpią ich Pons, Sanchez, Mayer i Molina.

Chivas otrzymuje atlas w kolejnym pojedynczym wydaniu Klasyczny Tapato. Witam i zapraszam do Marca Claro minuta po minucie! Nazywam się Alan Osornio i przekażę Ci wszystkie szczegóły dotyczące gry odpowiadającej 12. runda Apertury 2021 Liga MX. Mecz rozpocznie się o 21:00 (czasu środkowomeksykańskiego).

ten Pojawienie się Rogengrosa jako jednej z głównych niespodzianek zawodów, Odkąd weszli Czwarte miejsce w tabeli z 19 punktami (pięć wygranych, cztery remisy i dwie porażki); Rojiblancos zajmują 11. miejsce z 14 jednostkami (trzy zwycięstwa, pięć par i trzy porażki).

ten Atlas pochodzi z wycinania serii sześciu gier bez upadku, Po wyprzedzeniu przez Puebla (0-1) w połowie tygodnia. Guadalajara również widziała swoją passę pięciu meczów, nie wiedząc o porażce. (1-0 porażka w jego wizycie w Cortaro).