18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Alika Schmidt, uznawana za najseksowniejszą sportsmenkę świata, rzuca wyzwanie Erlingowi Haalandowi (wideo) – Fox Sports

Alika Schmidt, uznawana za najseksowniejszą sportsmenkę świata, rzuca wyzwanie Erlingowi Haalandowi (wideo) – Fox Sports

Niemiecki Alicja Schmidt Jest znany jako najseksowniejszy sportowiec na świecie i rzucił mu bezpośrednie wyzwanie Erlinga Hallandaprosto Manchesterz Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce 2023 W Budapeszt, Węgry.

Biegaczka, która wcześniej pokonała swoją rodaczkę w biegu na 400 metrów Matsa Hummelsabronić Borussii DortmundNorweski piłkarz, który w r. zanotował prędkość maksymalną 36,22 km/h Premier League.

„Może nie wiem. Myślę, że na 400 m tak, a na 200 m będzie trudniej… Ale byłbym szczęśliwy, gdybyśmy mogli zorganizować wyścig”. Alicja Schmidt W wywiadzie z Dagbladet Na pytanie, czy może wygrać Hallanda Na szlaku Tartanu.

„Nie wiem, kiedy to może nastąpić, muszę ją zapytać, ale zawsze jestem gotowa” – dodała.

Wyzwanie Aliki Schmidt przeciwko Erlingowi Haalandowi

Wreszcie, Alicja SchmidtKto brał udział w sztafecie mieszanej 4×400 m Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce 2023Spójrz w kamerę, aby rozpocząć wyzwanie Erlinga Hallanda.

„Więc HallandaJeśli będziesz gotowy do ucieczki, będę szczęśliwy. „Zobaczmy, kto jest najszybszy” – powiedział.

Erling Haaland nominowany do nagrody Europejskiego Piłkarza Roku

Sezon marzeń, który miał miejsce Erlinga Hallanda Kiedy już do tego dojdzie Manchester już się zamieniło Jeden z trzech nominowanych do nagrody Gracza Roku UEFA.

Norweski napastnik podzielił się listą ze swoim kolegą z drużyny Kevina DeBruine’a i argentyński Lionel Messi, Obecnie piłkarz Interu Miami CF w Major League Soccer.

Laureata tej prestiżowej nagrody poznamy 31 sierpnia Forum Grimaldiego Do Monakogdzie jest loteria faza grupowa przyłączać Liga Mistrzów UEFA 2023/24.

W 11 meczach zdobył 12 bramek Droga do kontynentalnej chwały, Erlinga Hallanda Po raz pierwszy w karierze mógł zdobyć tę nagrodę.

Może Cię to zainteresować → „Strategia była błędna”: CHECO PÉREZ OBWINIA ZESPÓŁ RED BULL RACING ZA 7. MIEJSCE W SESJI KWALIFIKACYJNEJ DO GP Holandii 2023

READ  Luciano Spalletti sutenerem Chucky'ego po Scudetto Napoli! „Ma silny charakter” — Fox Sports