24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dokładny!  Federico Viñas strzela wspaniałego gola dla Ameryki i daje Lyonowi prowadzenie

Dokładny! Federico Viñas strzela wspaniałego gola dla Ameryki i daje Lyonowi prowadzenie

Federico Vinas W meczu był starterem Lew ze względu na Ameryka Po powrocie na stadion Azteca Urugwajczyk otworzył wynik, aby zastosować się do „poprzedniego prawa”, po zdobyciu gola przeciwko drużynie Azulcrema i daniu La Vieirze tymczasowej przewagi w meczu odpowiadającym szóstemu dniu otwarcia ligi BBVA MX 2023 .

A już w pierwszych minutach drugiej połowy Stephen Barrero puścił piłkę i po kilku zbiórkach znalazł się w polu karnym Federico Viñas utrzymał piłkę, aby zakończyć przed bramką przeciwnika i zdobyć pierwszego gola w meczu.

Federico Viñas został wprowadzony jako nowe wzmocnienie Lyonu na turniej Apertura 2023. Urugwajczyk rozegrał cztery mecze, w tym trzy jako starter, i jak dotąd strzelił dwa gole, jeden przeciwko Mazatlanowi i drugi przeciwko Aguilas del América.

Możesz być zainteresowany: Anulowany gol Lyonu przeciwko Ameryce! Angel Mina strzela gola, ale nie na miejscu (wideo)

Już w 4. minucie miejscowa drużyna była bliska otwarcia wyniku Alvaro Fidalgo, Uznany za setny występ w barwach Azulcremy, znalazł piłkę w polu karnym i wykonał dośrodkowanie, które poszybowało w trybuny.

Obie drużyny na pierwszą połowę wyszły bez szwanku. Jednak goście byli bliscy zdobycia przewagi po tym, jak bramka Angel Miny została uznana ze względu na spalonego.

W 18. minucie Israel Reyes nie zdołał się obronić, nieprawidłowo podając długą piłkę, pozostawiając miejsce Nicolasowi „Dinte” Lyonowi na dokładne podanie do bramki. mój aniołku, który pchnął piłkę w dół łuku. Po tej akcji sędzia asystent Michel Ricardo Espinoza Avalos natychmiast skierował się do przodu, aby wynik ponownie wyzerował.

Możesz być zainteresowany: Valber Huerta grał w szoku w Atlas vs. Toluca po badaniu przez lekarza Liga MX! (wideo)