24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Liga MX: Prognozy na rewanż ćwierćfinału

Liga MX: Prognozy na rewanż ćwierćfinału

ESPN13 maja 2023, 01:50Czytanie: 4 minuty.

Prognozy Liguilla Kto zakwalifikuje się do półfinału?

Eksperci Football Picante analizują powrót do ćwierćfinału

Przedstawiamy Państwu panoramę półfinału Clausura 2023.

the Ćwierćfinały przyłączać Liga MX Kończy się w ten weekend i po długim oczekiwaniu wszystkie cztery drużyny zagrają w PółfinałyGdzie tygrysy I Ameryka Wyglądają jak ciężcy faworyci po tym, jak mieli nad nimi ogromną przewagę Toluca I Saint Louis Athleticodpowiednio.

chwila, Monterey I święci Podczas gdy związali pierwszą nogę atlas mało skorzystał Chivas El Clasico Tapatio zostanie rozstrzygnięte na stadionie Akron z miejscowymi Rojiblancos, którzy chcą potwierdzić pewne Półfinały Z El Clásico, bo jeśli wygrają, będzie przeciwko nim narodowe Clásico Ameryka I Clasico Regio, tak Plan I tygrysy Awansują.

Dlatego w ESPN Zostawiamy Wam typy na zakwalifikowanie się do półfinałów wg Indeks piłkarski ESPN (IFS).

Atlas miał minimalną przewagę nad Chivas w Jalisco i zakończyli serię w Akron.Imago 7

Águila ma 99 procent szans na awans do półfinału po pokonaniu San Luis Potosi na Estadio Alfonso Lastras. Las Aguilas, pomimo tego, że nie wiedzą, czy będą mieli Henry’ego Martina, bo dostał headbuttem w pierwszym meczu i nie chcą ryzykować.

Według EFI zespół Fernando Ortiza będzie od tego czasu łatwo awansował Święty Ludwik Mają ledwie 1 procent szans na przejście do następnego etapu i bardzo liczą na zwycięstwo nad Azulcremas na Estadio Azteca.

Mimo negatywnego remisu między obiema drużynami, Plan Lepsze szanse na ranking Półfinały. Będąc liderem sezonu zasadniczego i mając jeden z najdroższych zespołów, apeluje do podopiecznych Victora Manuela Vučicia o potwierdzenie dobrych chwil u siebie.

Gang ma 67 procent szans na zakwalifikowanie się święci Mają tylko 33% szans na przejście do kolejnego etapu, ale zadanie wydaje się skomplikowane, ponieważ wcielą się w gości słynnego „Stalowego Giganta”.

Clásico Tapatio zakończyło się lekką przewagą Rojinegros, z tego samego powodu, dla którego EFI umieścił ich jako faworytów przeciwko Rojiblancos, pomimo faktu, że rewanż zostanie rozstrzygnięty na stadionie Akron. zgodnie z oczekiwaniami, atlas Ma 72 procent szans na awans, w przeciwieństwie do zaledwie 28 procent szans Chivas.

Powrót będzie trudnym i trudnym pojedynkiem na własnym boisku drużyny prowadzonej przez Veliko Paunovicia, który podobnie jak Benjamin Moura bierze udział w swoich pierwszych mistrzostwach w Liga MX Obaj dali dobre próbki futbolu i umiejętności, które posiadają.

Seria jest prawie skazana na zagładę i tygrysy Ma ogromną władzę nad demonami w ligaPonieważ to już czwarty raz, kiedy zmierzyli się ze sobą w tym momencie, odkąd wprowadzono krótkie turnieje, a drużyna z Monterrey awansowała we wszystkich z nich.

EFI zapewnia kierowcom 94-procentowy wybór. tygrysy Awans do półfinału był częściowo zasługą trzybramkowej przewagi Toluca Mają tylko sześć procent szans na awans do następnej rundy.

READ  Nie żyje Antonio „Tota” Carvajal, historyczny meksykański bramkarz, który grał w pięciu mistrzostwach świata - El Financiero