3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Wierzymy, że Red Bull jest zdecydowanie w stanie go pokonać”.

„Wierzymy, że Red Bull jest zdecydowanie w stanie go pokonać”.

Astona Martina W ten poniedziałek wprowadzono nowość Amr 24samochodu, którym mają nadzieję poprawić wyniki z poprzedniego sezonu i zbliżyć się do nich Czerwony Byk. Dana FallowsaDyrektor techniczny mówi o samochodzie z „nieograniczonymi możliwościami ulepszeń”.

Powiedziałbym, że AMR24 to świetna ewolucja zeszłorocznego samochodu I wygląda to zupełnie inaczej, z wieloma nowymi częściami, które zapewniają nam solidną platformę rozwojową. Konstrukcja nadwozia jest nowa, podobnie jak przód, przedni błotnik, przednie i tylne zawieszenie. Chcemy w tym sezonie wziąć udział w wyścigu rozwojowym i ten samochód jest do tego stworzony”, analizowano w oświadczeniu Astona Martina.

Pomimo piątego miejsca w mistrzostwach konstruktorów w zeszłym sezonie, fabryka Silverstone mierzy tak wysoko, jak chce. Przełamanie dominacji Red Bulla Sprawiło to, że austriacka marka miała za sobą bardziej burzliwy sezon niż poprzednie. „Skupiamy się na nich (Red Bull). Istnieją nieograniczone możliwości ulepszeń w AMR24Fallow przyznał.

Skupiamy się na nich (Red Bull) i to jest nasz cel

Dan Fallows, dyrektor techniczny Aston Martin F1

Uważamy, że Red Bull jest całkiem do pokonania. Tego właśnie szukamy. Skupiamy się na nich i to jest nasz cel„, przyznał dyrektor techniczny w komentarzach zgłoszonych przez „The Race”. „Mówimy o Red Bullu, ponieważ jasne jest, że są punktem odniesienia pod względem wydajności. Dla nas najważniejszy jest najszybszy samochód i tego właśnie szukamy” – dodaje inżynier Aston Martin.

Musimy stworzyć samochód, który poradzi sobie na każdym torze i będzie konkurencyjny. Tak naprawdę na tym się skupiamy.

Dana Fallowsa

Dyrektor techniczny zdaje sobie sprawę, że zespół jest „bardzo zainteresowany znalezieniem… Czasy okrążeń to drobne szczegółybardziej szczegółowe elementy podłogi i innych części auta, ale jeszcze zostało trochę czasu. Musimy stworzyć samochód, który będzie mógł jeździć na każdym torze i być w stanie konkurować.. Na tym się naprawdę skupiamy, na stworzeniu samochodu, który będzie użyteczny, dobry dla kierowców i na tym naprawdę staraliśmy się skupić” – przyznał.

READ  Kto zostanie wyeliminowany od niedzieli 5 września?

Lance Stroll optymistycznie podchodzi do nowego AMR24

Mentalność wszystkich członków Aston Martina zakłada zwycięstwo. Projekt zainicjowany przez Lawrence'a Strolla odnotował znaczny postęp w zeszłym sezonie, kiedy zespół osiem razy stanął na podium i zajął piąte miejsce w Mistrzostwach Świata Konstruktorów, znacznie poprawiając wynik z poprzedniego roku, kiedy zespół zajął dziewiąte miejsce. Do Lance’a StrollaGłównym celem Astona Martina na rok 2025 jest dalsze bycie silnym zespołemZ dobrym humorem przyznał na konferencji prasowej, w której uczestniczyła Marca, że ​​mógłby pokonać Red Bulla „robiąc szybszy od nich samochód”.

Nie sądzę, że naszym celem jest pokonanie Red Bulla, ale bycie coraz silniejszym zespołem. Bądź tak silny, jak to możliwe. Na tym się skupiamy. Jestem bardzo podekscytowany tym nowym samochodem w 2024 roku. W zeszłym roku mieliśmy naprawdę dobry samochód; Na początku bardzo mocny, potem z pewnymi wzlotami i upadkami. Mam nadzieję, że ten rok, ponieważ ciężko pracowaliśmy w fabryce, aby ulepszyć to, co zbudowaliśmy w zeszłym roku, będzie lepszy. Sezon jest długi, a my chcemy się rozwijać od pierwszego do dwudziestego czwartego wyścigu.”, wyznał Kanadyjczyk, który faktycznie jeździł AMR24 w „dniu zdjęciowym” Astona Martina.