22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Toro Fernandez rozmawiał z Cruzem Azulem po poważnej kontuzji

Toro Fernandez rozmawiał z Cruzem Azulem po poważnej kontuzji

sprzęt

Dowiedziawszy się o zasięgu kontuzji i kilkumiesięcznej nieobecności Urugwajczyk wyraził swoje zdanie w mediach społecznościowych.

© IMAGO/Agencia-MexSportGabriel Toro Fernandez, wrażliwa strata Cruz Azul.

Gabriel Fernandez negatywnie ocenił weekend Cruz Azul. W dniu zwycięstwa La Macina zaimponowali i pokonali Atlético de San Luis, wracając na czołowe miejsca w klasyfikacji generalnej. Ale, Zespół Martina Anselmiego poniósł poważną stratę napastnika.

Jak poinformowała La Macina A., leżała na trawie i została przyjęta do szpitala na odpowiednie badania Zerwane więzadła krzyżowe w prawym kolanie Del Toro. Chociaż w ostatnich godzinach pojawiła się ta wersja To może być poważniejsza kontuzja.

W La Norii dyskutują, czy spróbować pozyskać wolnego zawodnika po wycofaniu się, Piłkarze, sztab trenerski, a nawet Ivan Alonso byli odpowiedzialni za przesłanie napastnikowi uczuć Który trafił na ostatni rynek transferowy.

„Tylko jedna przeszkoda”: wiadomość o kontuzji Toro Fernandeza

W ten poniedziałek jego Toro Fernandez był odpowiedzialny za zebranie całego wsparcia i przekazanie własnego przesłania w sieciach społecznościowych. Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie strzelec powiedział, że jest „wyjątkowo bezradny”, ponieważ musiał żyć w takiej sytuacji, i wyraził nadzieję, że zespół osiągnie cele proponowane na ostatnią sesję w 2024 r., i podziękował za wsparcie .

Jeszcze tylko jedna przeszkoda. Chciałbym poświęcić kilka minut, aby podziękować wszystkim, którzy skontaktowali się ze mną w ciągu ostatnich kilku godzin. Czuję się bardzo bezradny w tej sytuacji i bardzo mi przykro, że nie będę mógł towarzyszyć moim kolegom z drużyny w tym, co nas czeka w tym sezonie.Ale Bardzo wierzę w swój zespół i wiem, że zrobią wszystko, co w ich mocy, aby osiągnąć wyznaczone cele Co mamy na ten semestr.

Nadszedł czas, aby pomyśleć o całym procesie, a następnie skupić się na regeneracji, aby wrócić do zdrowia w najlepszy możliwy sposób.. Wszystkie chwile, które mamy do przeżycia, są szansą na rozwój i w ten sposób sprostam tej wyjątkowej sytuacji. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy do mnie napisali.”brzmiała wiadomość byka w jednym z postów.

Czy Cruz Azul może pozyskać wzmocnienie po stracie Toro Fernandeza?

Zgodnie z oficjalnym regulaminem w zawodach może brać udział wyłącznie Cruz Azul i dowolna drużyna Wynajmij piłkarza, który był wolny przed 1 lutegoOstateczny termin rejestracji w FIFA. Rekrutacja musi nastąpić do 8 marca.

Absolwent nauk o komunikacji i technika dziennikarstwa, absolwent Universidad Argentina de la Empresa (UADE). Mając doświadczenie w Diario Olé i innych popularnych serwisach cyfrowych, od 2020 roku dołączył do grona serwisów Futbol, ​​gdzie obecnie pracuje jako subredaktor produktów w Meksyku. Obecnie specjalizuje się w Liga MX, reprezentacji Meksyku i Concacaf, chociaż relacjonuje i śledzi najważniejsze zawody sportowe na świecie.