20 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gracze Pokémon Go krytykują „śmieszną”, niemal niemożliwą do wykonania misję badawczą

Gracze Pokémon Go krytykują „śmieszną”, niemal niemożliwą do wykonania misję badawczą

Gracze Pokémon Go są sfrustrowani misją badawczą, której ukończenie jest prawie niemożliwe, nawet dla najlepszych graczy.

W Pokémon Go łapanie Pokémonów jest samo w sobie mini-grą, w przeciwieństwie do głównych gier, w których chwytanie jest powiązane z bitwą, a gracz może to ułatwić, infekując dzikie Pokémony lub zadając im efekty statusu.

W tym celu gracze mogą zwiększyć swoje szanse na złapanie Pokémona, wykonując określone czynności, polegające na trafieniu Poké Balla w odpowiednim momencie. Sprawa staje się bardziej skomplikowana, jeśli dziki Pokemon porusza się po ekranie lub próbuje odwrócić uwagę Poké Balla atakiem.

Artykuł kontynuowany po reklamie.

Najtrudniejszym ruchem jest Super Catch, który polega na rzuceniu Poké Balla dopiero wtedy, gdy okrągły kursor osiągnie właściwy punkt. Twoje wyczucie czasu musi być idealne, aby osiągnąć doskonałe złapanie, z premią w postaci większej szansy na złapanie Pokemona.

Firma Pokemon

Gracze Pokémon Go uważają, że Misja Badawcza 3 jest bardzo trudnym rzutem w doskonałej serii

Użytkownik dla Pokemony na Reddicie Podzielił się zdjęciem jednego ze swoich zadań badawczych w terenie, które wymaga trzech doskonałych rzutów. To samo w sobie będzie trudne, ale trzeba to robić krok po kroku.

„Poczekaj, aż osiągniesz poziom 48 wyzwań. Musisz zdobyć 4 wyzwania z rzędu. „Właściwie skończyłem to wczoraj na Terrakionie” – powiedział jeden użytkownik, a inny napisał: „Czuję twój ból. Wygląda na to, że nie jesteśmy wykwalifikowani”.

Artykuł kontynuowany po reklamie.

Istnieją sposoby na ułatwienie tego procesu, ponieważ większe Pokémony tworzą większy krąg myśliwski. Oznacza to, że wskaźnik wielkiego rzutu jest większy i łatwiejszy do zauważenia, co daje graczom możliwość ćwiczenia rzucania.

READ  Według UniverseIce jest to data prezentacji zupełnie nowego Xiaomi 12

Użytkownik w wątku zasugerował także sztuczkę w trybie samolotowym, która pozwala na powtarzanie spotkań z Pokemonami, co daje doskonałą okazję do przećwiczenia doskonałych rzutów przed wypróbowaniem ich w wyścigu na żywo i ukończeniem misji.

Zadań Field Research zawsze można się pozbyć, zwłaszcza, że ​​indywidualne nagrody za nie zazwyczaj nie są zbyt wysokie. To niefortunne, że niektórzy utknęli w obliczu wyzwania umiejętności, które jest poza zasięgiem wielu graczy, biorąc pod uwagę, jak trudne są spiny premium dla przeciętnego gracza.

Artykuł kontynuowany po reklamie.