23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak zdobyć płaszcze z okazji 15. rocznicy Minecrafta we współpracy z TikTokiem i Twitchem – Minecraft

Jak zdobyć płaszcze z okazji 15. rocznicy Minecrafta we współpracy z TikTokiem i Twitchem – Minecraft

Mojang się poddaje Różne kosmetyki 15. rocznica Minecraft, choć ogłoszony, nie podał wielu szczegółów na temat sposobu zdobycia tych kodów w celu wykorzystania nagród. W tym przewodniku Cię tego nauczymy Jak to zgłosić i jakie są wymagania czego potrzebujesz.

Jak zdobyć kod peleryny Twitcha w Minecraft


Rzemiosło Maine

Kod możesz wykorzystać do 30 czerwca 2024 r.

Aby go zdobyć Drganie głowy komunikować się „Fioletowe serce„To się nazywa upiększanie głowy”.Maska usterki„Będziesz musiał.” Utwórz konto Aby móc odebrać nagrodę. Po spełnieniu tego warunku będziesz musiał szukać Kategoria gry Banery który ma Krople zostały aktywowane.

Zwykle będzie to bardzo łatwe, ponieważ To będzie pierwsze Będąc osobami, które mają najwięcej osób w transmisji na żywo. Jeśli jednak nie jesteś pewien, po prawej stronie ekranu Zobaczysz wyskakujące okienko Ostrzega cię, że będziesz musiał pozostać na miejscu S Przeżyj czas, aby zdobyć nagrody.

Uważaj, maskę otrzymasz jedynie w nagrodę Jeśli subskrybujesz lub dajesz subskrypcję Dla samego kanału jedyne co dostajesz za darmo to szlafrok do oglądania transmisji.

Jak zdobyć kod płaszcza TikTok w Minecraft

Rzemiosło Maine
Rzemiosło Maine

Kod możesz wykorzystać do 18 czerwca 2024 r.

Aby go zdobyć Warstwa Tik Toka komunikować się „Kształtuj swój świat„, najpierw będziesz miał Utwórz konto W samej sieci społecznościowej, jeśli jeszcze jej nie masz, w taki sam sposób, jak w przypadku Twitcha. Powtarzam, trzeba będzie dostać się do dem na żywo opartych na grze od twórców wybranych przez samą firmę. Co więcej, ty też będziesz musiał Bezpośrednia interakcjana przykład podczas rozmowy na czacie.

Lista dla Banery Wybrana gra zostanie opublikowana dla TikTok na oficjalnym koncie Minecraft. W każdym razie po opublikowaniu Zostawimy to tutaj dla Ciebie. Innym sposobem na znalezienie występów na żywo jest wyszukanie Minecrafta w lupie, a następnie przefiltrowanie według „NA ŻYWO” i sprawdzenie tytułów występów na żywo.

NA Kod, którego potrzebujeszBędziesz musiał wpisać słowo „Minecraft”. Po wysłaniu go za pośrednictwem czatu pojawi się rodzaj okna, po kliknięciu którego będziesz mógł odebrać kod warstwy do wykorzystania.

READ  Te słuchawki schodzą do 44 euro

Gdzie wymienić kody Minecraft na nagrody

Rzemiosło Maine
Rzemiosło Maine

Gdy zdobędziesz którąkolwiek z trzech nagród, będziesz musiał udać się do Oficjalna strona Minecrafta(każdy Zostawiamy cię tutaj Aby Ci to ułatwić) i przewiń do końca strony, aż znajdziesz w niej dwie sekcje Będziesz musiał wkleić i odzyskać Symbole, jeśli mają zastosowanie.

W grach 3D | Jak zmienić wygląd w Minecraft i skorzystać ze skórek

W grach 3D | Jak budować domy w Minecraft, świetne wskazówki i przykłady