21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

David Faitelson zawarł umowę z Televisą i „usunął” ESPN ze swoich sieci społecznościowych

David Faitelson zawarł umowę z Televisą i „usunął” ESPN ze swoich sieci społecznościowych

Davida Feitelsona Jest bliżej niż kiedykolwiek Telewizjagdzie krążą plotki, że już podpisał kontrakt Ty chciałbyś Nawet rozmówca usunął już wszystko, co go dotyczy, ze swoich sieci społecznościowych szczególnie.

W czwartek jego nazwa użytkownika na Twitterze (X) została zmieniona z „@Faitelson_ESPN” na „@DavidFaitelson_”. Ponadto w jego opisie nie pojawia się już jego związek z The Walt Disney Company. Cóż, teraz „dziennikarz sportowy” czyta się po prostu jak CV.

Nawet syn Jose Ramona Fernandeza Potwierdził, że wszystko już zostało zrobione i że zobaczenie Feitelsona w stacji telewizyjnej San Ángel jest kwestią dni.

„Komentatorami TUDN będą David Feitelson i Andre Marin” – powiedział. Juana Pabla Fernandeza w ADR Networks, potwierdzając odejście Faitelsona z ESPN.

Warto zauważyć, że Vitelson w przeszłości odmawiał podpisania umowy z Televisą, zawsze podkreślając, że „nigdy nie będzie pracował dla tej firmy”, ponieważ jest powszechnie znany ze swojej kariery w José Ramonie Fernándezie, dla którego ta spółka była bezpośrednią konkurencją. Kiedy oboje pracowali Telewizja Azteka.

List Odina Sianiego do Davida Feitelsona?

Kiedy krążą plotki, że David Faitelson jest w TUDN, Odyn Syaniktóry od lat jest współpracownikiem Faitelsona, zamieścił na swoich portalach społecznościowych tajemniczą wiadomość, która mogła być wskazówką dla dzwoniącego.

„Wszystko spada pod własnym ciężarem, a czas stawia wszystko na swoim miejscu. Nie ma czasu, którego by nie dopełnił, i nie ma długu, który nie jest spłacany. Nigdy nie mów, że wody, nie będę pić, bo mówiący spada szybciej niż pióro pogodowe. A wszystko dla talerza soczewicy.” Sukces! Bon voyage!” – napisał Siani na swoich portalach społecznościowych.

David Feitelson w ESPN

José Ramón Fernández, który był mentorem Feitelsona, natychmiast odpowiedział na wiadomość „Pozdrowienia”, a Ciani skorzystał z okazji, aby potwierdzić swoje przekonania.

READ  Ponce de Leon w informatorach

„Zawsze razem do końca, drogi José Ramón, z tą samą linią redakcyjną, z godnością, z tą samą pasją, z tą niezłomną lojalnością, wdzięczni ESPN, z podniesioną głową na zawsze, drogi przyjacielu. „Jesteśmy tym, co” jesteśmy i jesteśmy, kim jesteśmy” , książki.

Możesz być także zainteresowany: THE PERREO DOWN! Film, na którym IGOR LICHNOVSKY tańczy na imprezie, zdobywa ogromną popularność

W spór po raz kolejny zaangażował się David Feitelson