18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

David Faitelson przechodzi do ESPN i zostaje nowym członkiem Televisy

David Faitelson przechodzi do ESPN i zostaje nowym członkiem Televisy

Odejście Davida Feitelsona z ESPN stało się faktemW najbliższych dniach dołączy do grona Televisy, firmy, dla której przez większą część swojej medialnej kariery był zaciekłym konkurentem.

Dlaczego Fitson przyszedł do Televisy?

Kontrowersyjny dziennikarz Podpisała już kontrakt z Chapultepec Z uzyskanych informacji wynika, że ​​18 Połowa czasuChociaż są pewne szczegóły, które zostaną sfinalizowane z amerykańską firmą.

W ten sposób Feitelson zakończy długą współpracę z José Ramónem Fernándezem, który był jednak jego promotorem dziennikarstwa elektronicznego i jego mentorem. Jest także ostrym krytykiem własnej twórczości.

Televisa, stara pokusa Weitelsona

Od początku 2020 roku David to ogłaszał Miał właśnie podpisać kontrakt z TelevisąAle potem odmówił odrzucenia propozycji, bo dobrze czuł się w ESPN, firmie, która zapewniała mu stałe wsparcie, Oprócz pamiętania o jego odwiecznych nieporozumieniach z Televisą.

„I Miałem się smażyć w piekleOstatnio jednak poszłam do swoich korzeni, do swoich pomysłów, do swojego wykształcenia, do swojej macierzystej uczelni.

Jednak zgodnie z zapowiedziami od marca 2023 r. jego punkt widzenia zaczął się zmieniać Członek komisji programowej programu sportowego trzeciego stopniaWraz z innymi postaciami dziennikarstwa sportowego, takimi jak Javier Alarcón, Andre Marin czy Alberto LatiNa przykład, ale nie wyłącznie.

Chociaż było o tym wspomniane To będzie po prostu krótki sezonOstatecznie dzieli się nim do dziś. Nawet o tym krążą plotki Zaczął nawiązywać relacje z kadrą kierowniczą firmy Służył do złożenia propozycji.

Udział ten spotkał się z ostrą krytyką ze strony osób, z którymi współpracował, m.in Christian Martinoli, Luis Garcia, a nawet ZagChociaż wtedy uważał to za żart.

Syn Jose Ramona ogłosił zmianę

Uczestnicząc w programie A2 Tiempos, Juana Pabla FernandezaPoinformował o tym syn Jose Ramona Fernandeza W ciągu najbliższych kilku godzin Faitelson będzie częścią Televisyinformacja, która została potwierdzona.

READ  Notatka Martineza do Cruza Azula? Wiadomości z Puebli