3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mahomet konfrontuje się z amerykańskimi bankami

Mahomet konfrontuje się z amerykańskimi bankami

Fernando Vela1 października 2023 r. o godzinie 00:16Czytanie: 3 minuty.

Chaos przy wejściach na stadion Azteca, gdy kibice zamykają drzwi

Dziesiątki fanów wchodzą na obiekt alternatywnym wejściem.

Trener UNAM Brian Rodriguez zmierzył się w ostatnich chwilach zwycięstwa Ameryki nad Pumami


Antoni Muhammaddyrektor techniczny ds Kuguary– Stań twarzą w twarz z ławką Ameryka, Na kilka minut przed końcem kolejnej edycji Kapitalny klasyk. „Turcy” i Azulcrema Cats poskarżyli się zawodnikom Águilas po tym, jak miejscowi wygrali 1:0 w 10. rundzie.

Mimo że mecz dobiegał końca, gwizdek sędziego nie przerwał akcji, a zawodnik „Turco” był zdenerwowany i zły na zachowanie strzelców, a także na zawodników azulcremas, którzy ostatecznie odeszli z wygrać. Stadion Azteki..

Choć zmienniki obu drużyn prowadzili rozmowy, wybuch gniewu nie nasilił się i dla obu drużyn wszystko zakończyło się spokojnie, mimo że żywioły Kuguary Skończyło się na tym, że byli wściekli na niektóre decyzje sędziów.

Antonio Mohamed, trener Pumy, wygłaszał słowa i tyrady na ławce rezerwowych w Ameryce.Zdjęcie 7

Nie był to jednak jedyny incydent, jaki miał miejsce w meczu, gdyż zdarzało się, że członkowie obu drużyn stanęli naprzeciw siebie.

W drugiej połowie po faulu na zawodnikach Alfonso Monroy Kuguary I zderzyli się z tym Ameryka. W tym momencie ławki obu drużyn były puste, a nawet kontuzjowany w pierwszej połowie Jose Caicedo znalazł się wśród tych, którzy wysłali elementy Azulcremy.

Po kilku żółtych kartkach był to gwizdek meczu, Victor Alfonso Cáceres, który uspokoił sytuację, zanim mecz wymknął się spod kontroli i osiągnął znacznie większą skalę.

To samo dotyczy wymierzonej kary AmerykaJonathan Rodriguez zmierzył się z Julio Gonzalezem i słowami świętował zdobytego gola. Koci bramkarz zignorował go, choć Urugwajczyk nie przestawał świętować i za to otrzymał reprymendę.

READ  Martinoli eksploduje przeciwko meksykańskim menedżerom piłkarskim: „Jesteśmy na oddziale intensywnej terapii”.