15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Juan Soto przeniósł się do San Diego Padres

San Diego Padres osiągnęli porozumienie w sprawie zakupu Defense Star Jan Soto I pierwsza zasada Josh Bell Źródła poinformowały ESPN we wtorek.

W zamian obywatele otrzymują paczkę Padres zawierającą dzbanek po lewej stronie. Mackenzie GorDefensywny Robert Hassel III, krótki przystanek CJ AbramsI zawodnik James Wood i prawy melonik Yarlin Susanna i inny zawodnik w lidze.

Soto, dwukrotny zwycięzca All-Star i Derby w tym roku, wzbogaci Padresa o historycznie utalentowanego 23-letniego pałkarza, który miał prawie wszystkich swoich kolegów z drużyny na początku swojej kariery z Hall of Famers.

Droga od Soto, który w końcu odrzucił ofertę 15-letniego kontraktu o wartości 440 milionów dolarów od Nationals, do zawarcia umowy z Padres, przebiegała szybko i liniowo. Obywatele nie chcieli zwiększać swojej podaży. San Diego i Los Angeles Dodgers oraz Kardynałowie św. Ludwika Bardziej pasowała do pragnienia Waszyngtonu dla młodych talentów.

Zainteresowane zespoły i obserwatorzy uważali, że możliwość wymiany piłkarza kalibru Soto to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, mimo że większość zespołów nie miała talentu, aby wziąć udział w walce o supergwiazdę, która tego nie chciała. wygraj, aby uzyskać dostęp do bezpłatnej agencji nawet po sezonie 2024.

Jakkolwiek atrakcyjna może być dla Padres kontrola w klubie, najważniejszą rzeczą jest to, co robi najlepiej: uderzanie. I to właśnie robi, jak wszyscy inni w grze. Podczas gdy średnia mrugnięcia Soto w tym sezonie 0,246 jest znacznie poniżej jego średniej kariery 0,291, prowadzi on główne mistrzostwa w chodach i jest jednym z liderów w biegach u siebie (21).

Odszedł także w wielkim miesiącu w lipcu, kiedy zrobił .315/.495/.616 sześciosuwów do domu.

W Soto dostaną hitlera o nieznanych oczach i sile – złotej kombinacji, która może doprowadzić mężczyznę do odrzucenia 440 milionów dolarów. Od czasu debiutu w wieku 19 lat, Soto był przełomowym hitem, notując 291/.426/.537 z 119 biegami do domu, 358 RBI, 464 spacerami i 414 uderzeniami.

READ  F1 zmienia zasady rejestracji dla nieukończonych wyścigów

Pomógł poprowadzić drużynę narodową do ich pierwszych mistrzostw w 2019 roku, a nawet Bryce Harper s Max Scherzer s Tria Turner s Anthony Rendon Wyjeżdżając za pośrednictwem wolnej agencji lub handlu, Soto pozostał, oczekując, że będzie nosił płaszcz organizacji.

The Nationals mają najgorszy wynik w Wielkich Szlemach 35-69 i przegrali cztery z pięciu meczów od poniedziałku.